وب سایت شرکت کلینیک ساختمانی پارسه توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Construction Clinic Parse Web Design

http://www.lecashop.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت کلینیک ساختمانی پارسه در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت کلینیک ساختمانی پارسه سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این مجموعه در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد کلینیک ساختمانی پارسه

کلینیک ساختمانی پارسه ارائه دهنده انواع متریال های نوین ساختمانی در کشور میباشد و امید داریم که بتوانیم با ارائه بهترین متریال های ساختمانی به شما مشتریان گرامی، رضایت شما عزیزان را کسب نمائیم.

درباره طراحی وب سایت کلینیک ساختمانی پارسه

طراحی سایت کلینیک ساختمانی پارسه یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت کلینیک ساختمانی پارسه سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت کلینیک ساختمانی پارسه از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت کلینیک ساختمانی پارسه مشهد بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5 ,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.