وب سایت شرکت ازهار صبا توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design Of Azhar Saba

http://azharsaba.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت ازهار صبا یکی از شرکت های معتبر وارد کننده انواع کودهای کشاورزی و همچنین ماشین آلات کشاورزی در کشور می باشد که طراحی سایت ازهار صبا در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1394 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت ازهار صبا سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت ازهار صبا

شرکت ازهار صبا در سال1375 به همت جمعی از فارغ التحصیلان کشاورزی به ثبت رسید و فعالیت خود را با توزیع کودهای ثمر محصول شرکت نمبار آغاز نمود.

در سال 1379 با آزاد شدن واردات کودهای کشاورزی، این شرکت پس از دریافت نمایندگی انحصاری کمپانی Valagro ایتالیا جزء اولین وارد کنندگان کودهای شیمایی و ارگانیک، اقدام به فروش و توزیع این محصولات در سطح کشور نمود و در همان ابتدا اهتمام مجموعه شرکت برآن شد تا با ارائه خدمات برتر از قبیل برگزاری کلاس ها و کارگاه های آموزشی، به مزارع و ارائه توصیه های فنی متناسب با شرایط مزرعه تاثیرگذار در بهبود روند تبادل اطلاعات بین کارشناسان و فعالان بخش کشاورزی باشیم.

در ادامه روند فعالیت شرکت در سال 1384 به دلیل تقاضای بسیاری از گلخانه داران جهت ارائه بستری مناسب برای استفاده در سینی های نشاء و انجام کشت های گلخانه ایی، پیت ماس شرکت Novarbo)Biolan سابق) یکی از برترین تولیدکنندگان پیت ماس در جهان، را انتخاب کردیم. این محصول در کلاس های A,B,C برای کشت انواع گیاهان غده ای و بذری به بازار عرضه شد و توانست در مدت زمان کوتاهی به لحاظ کیفیت بالا و قیمت مناسب سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد. در همین راستا جهت تکمیل تر شدن سبد کالا در سال 1385 نوعی دیگر از بسترهای کشت به نام کوکوپیت محصول شرکت Wespac سریلانکا که از بقایای الیاف و پوست نارگیل بدست می آید را برای مصارف کشت های گلخانه ایی به بازار عرضه کردیم و با توجه به کیفیت مطلوب این محصول توانستیم رضایت بسیاری از مصرف کنندگان را جلب نماییم . در سال 1386 با موافقت هیئت مدیره در راستای توسعه سرمایه گذاری، واحد ماشین آلات شرکت تحت نمایندگی انحصاری شرکتهای LEMKEN آلمان و Breviglieri ایتالیا در شهرک صنعتی بینالود نیشابور تاسیس گردید و در حال حاضر نیز این واحد با ارائه انواعی از ماشین آلات کشاورزی نظیر کمبینات، خاکورز مرکب، سیکلوتیلر، ساقه خردکن و ... پاسخگوی نیاز بسیاری از کشاورزان و مراکز کشاورزی می باشد.

امید است بتوانیم با ارائه این محصولات و خدمات گامی هرچند کوچک در جهت ارتقاء سطح کشاورزی میهن عزیزمان برداریم و ایرانی همیشه سبز داشته باشیم.

درباره طراحی وب سایت شرکت ازهار صبا

طراحی سایت شرکت ازهار صبا یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت محصولات و تجهیزات کشاورزی شرکت ازهار صبا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت ازهار از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت ازهار از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت ازهار مشهد بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: سفارش طراحی سایت