وب سایت شرکت کاویان توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است.

Kavian Arvand Web Design

http://www.kavian-arvand.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت صنایع الکترونیک کاویان در سال 1372 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز نمود. این مجموعه در سال 96 اقدام به راه‌اندازی وب سایت خود نمود.

طراحی سایت شرکت کاویان توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1396 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای شرکتی داده پردازی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت کاویان سعی گردیده است تمامی خواسته های مدیران مجموعه در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

در مورد صنایع الکترونیک کاویان

تیم " صنایع الکترونیک کاویان " فعالیت خود را از سال 1372 تحت عنوان " شرکت کیان افروز " و در راستای طراحی و اجرای سیستمهای کنترل آغاز کرد. این شرکت طی سالهای متمادی موفق به اجرای حدود پنجاه پروژه ی  در زمینه های مختلف صنعت نمود که برخی از آنها طرح ملی می باشند. تعدادی از پروژه های اجرا شده توسط این شرکت عبارتند از :
-  طرح و اجرای سیستم مولتی چنل آنالایزر برای سازمان انرژی اتمی
- طرح و اجرای سیستم سختکاری القائی برای خط سوپاپ شرکت ایدم تبریز
-طرح و تولید انواع مبدل های دی سی به دی سی و منابع تغذیه و شارژرهای صنعتی با تکنولوژی سوئیچینگ
- طرح و اجرای سیستم کنترل از راه دور ( تله مترینگ ) آبرسانی از زرینه رود به شهر بوکان توسط امواج رادیوئی

در سال 1395 این شرکت به " صنایع الکترونیک کاویان " تغییر نام داد و بصورت متمرکز در زمینه ی طراحی و اجرای نیروگاههای هیبرید و خورشیدی و تولید انواع سیستم های روشنائی و منابع تغذیه پرداخته است.

در مورد طراحی سایت صنایع الکترونیک کاویان

طراحی سایت شرکت کاویان یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت کاویان سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها روان و هماهنگ بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی گروه فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت صنایع الکترونیک کاویان از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی کاویان به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.