طراحی سایت کالاتبادل پردیس


طراحی سایت کالاتبادل پردیس    

یکی از نمونه های طراحی سایت توسط شرکت داده پردازی فراتک ، طراحی سایت کالاتبادل پردیس می باشد که در زیر در مورد مجموعه کالاتبادل پردیس و طراحی سایت پیاده سازی شده توضیحاتی داده شده است:
درباره کالاتبادل پردیس
شرکت کالا تبادل پردیس با ماهیت بازرگانی عمومی در تاریخ 91/5/31 در شهر مشهد تأسیس گردید . سیاست کلی شرکت کالا تبادل پردیس بر واردات تکنولوژی های جدید و قطعات با تکنولوژی بالا (High-tech) بنا شد. در اولین گام با توجه به تخصص فنی موجود در شرکت کالا تبادل پردیس در صنعت هوانوردی ، اقدام به تأمین قطعات هوانوردی عمومی نمود و موفق به کسب سابقه ای درخشان در این زمینه شد ،  گام بعدی شرکت کالا تبادل پردیس فعالیت در حوزه پرینترهای سه بعدی بوده است. 
   سیاست شرکت کالاتبادل پردیس از ابتدا بر مشتری مداری و تعهد درانجام کار بوده است و تا کنون شرکت کالا تبادل پردیس در هیچ کدام از قراردادهای خود خلف وعده نداشته که منجر به افزایش تعداد مشتریان ما گردیده است و مشتریان می توانند معنای واقعی پشتیبانی را با شرکت کالا تبادل پردیس تجربه نمایند.
   شرکت کالا تبادل پردیس با تغییر ماهیت به شرکتی با ساختار Incorporation ، گام نوینی در حوزه های مختلف نهاده است و علاقمندان و افرادی که دارای طرح های نو و نیازمند مشاوره و حمایت مالی  می باشند می توانند با تکیه بر توانمندی های شرکت کالاتبادل پردیس طرح های خود را ارائه دهند.
درباره طراحی سایت کالاتبادل پردیس: 
سایت کالاتبادل پردیس در سال 94 توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است
برای دیدن سایت کالاتبادل پردیس اینجا کلیک کنید.