وب سایت شرکت چرم سازان صدف مشهد توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Charmsazan Sadaf Mashhad Company Web Design

http://sadafleather.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت چرم سازان صدف مشهد یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید چرم مصنوعی در کشور میباشد که طراحی سایت چرم سازان صدف در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت چرم سازان صدف مشهد سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت چرم سازان صدف مشهد

شرکت چرم سازان صدف مشهد شرکتی است خصوصی که توسط هیات مدیره ای کاملاً خانوادگی اداره می شود.

حسین پور فخارین مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت چرم سازان مشهد از سال 1370 در زمینه واردات و فروش چرم مصنوعی در مشهد فعالیت داشته است. وی با توجه به علم و شناخت کافی و همچنین تجربه ای که در طی سالیان بدست آورده بود تصمیم گرفت تا شرکتی را همراه پدر و برادرانش که آنان نیز در این زمینه تجربه کافی داشتند تاسیس کند.

تاریخچه شرکت چرم سازان صدف مشهد:

شرکت چرم سازان صدف مشهد در نیمه شعبان سال 1379 با استعانت از پروردگار یکتا و ولی نعمتمان امام هشتم در قدم اول موفق به اخذ جواز تاسیس گردید سپس در راستای اهداف خود نسبت به عقد قرارداد جهت ساخت ماشین آلات اقدام نمود و پس از طی مدت زمان ساخت و تکمیل در زمینی به مساحت 12000 مترمربع بیش از 7000 متر سوله و ساختمان اداری و تولید ایجاد شد و با مرور زمان ساخت ماشین آلات خط تولید چرم مصنوعی به روش پی وی سی به مرحله نهایی رسید. در نتیجه نیمه دوم سال 1381 استارت تولید زده شد و قدم به جمع خانواده چرم مصنوعی های ایران نهادیم.

محصولات شرکت چرم سازان صدف مشهد جهت مصارف کفش، کیف، مبلی و ... در حال تولید بود تا اینکه در سال 1384 با تکمیل کادر مدیریتی و فنی و تولیدی نسبت به تقویت ماشین آلات اقدام کردیم و تولید شکل تازه ای به خود گرفت و با ارائه تولیدات مناسب پا به عرصه رقابت در بازار نهادیم.

شعار و هدف شرکت چرم سازان صدف مشهد:

شعار شرکت چرم سازان صدف مشهد تولید با کیفیت و رضایتمندی مشتریان است و هدف این شرکت صنعتی این است که بتوانیم با بالا بردن سطح کیفی جنس، تنوع و تحول تولید از خروج ارز از کشور جلوگیری نماییم و با استعانت از پروردگار و رضایت ایشان زمینه را جهت اشتغال برای جوانان فراهم کرده و بدین طریق سهمی از وظایف خود را در کشور انجام داده باشیم.

طرح توسعه

این شرکت پس از تولید با خط سیستم پی وی سی بر آن شد تا بتواند در بازار حرفه ای این محصول حضور داشته باشد لذا نسبت به عقد قرارداد جهت خرید ماشین آلات خط تولید چرم مصنوعی به صورت سیستم پی یو از کشور ایتالیا اقدام نمودیم که در این راستا این مهم انجام پذیرفت و پس از طی مراحل سخت تحریم های بانکی و سایر شرایط موجود ماشین آلات به این شرکت حمل و توسط مهندسین ایتالیایی نصب و راه اندازی شد و نهایتا این خط نیز در سال 1391 به مرحله تولید رسید و با تکمیل کادری با تجربه در امر تولید توانست نظر مشتریان را به خود معطوف داشته و در عمل نیز با تولیدات خود رضایت مشتریان را کسب نماید.

آینده نگری

بر آن هستیم تا بتوانیم در شرق کشور خطوط چرم مصنوعی و ... را تکمیل کنیم لذا پیگیر و در حال مکاتبه جهت تهیه خط کلندر و نیز کوگیولیشن هستیم که پیشرفت مذاکرات در آینده جهت علاقمندان اطلاع رسانی میشود.

معرفی محصولات

این شرکت تولید کننده انواع چرم مصنوعی از قبیل کفشی، کیفی، مبلی، خودرویی، تبلیغاتی، دیوارکوب های چرمی و....با روشهای پی یو و پی وی سی است.

بازار داخلی

با تولید اجناس مرغوب با تجربه کافی توانسته ایم با مشتریان تعامل خوبی داشته باشیم و با ارتقا سطح محصولات توانسته ایم مشتریانی در سراسر ایران داشته و با صنوف مختلف مراوده کاری داشته باشیم.

بازار خارجی

شرکت چرم سازان صدف مشهد طی سال های اخیر موفق به صادرات محصولات خود به کشورهای آسیای میانه شده است.

درباره طراحی وب سایت شرکت چرم سازان صدف مشهد

طراحی سایت شرکت تولیدی و صنعتی چرم سازان صدف مشهد یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شرکت چرم سازان صدف سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت چرم سازان صدف مشهد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت چرم سازان صدف بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.