پویان طب خاور

وب سایت شرکت پویان طب خاور توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است.

Pouyan Medical Web Design

http://www.pouyanmedical.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت پویان طب خاور ارائه دهنده انواع دستگاه های تصفیه هوا در مشهد می باشد. این شرکت با هدف ارائه بهتر خدمات دستگاه تصفیه هوا و سالم سازی هوا اقدام به فعالیت نموده است و در طی سال های فعالیت خود تلاش نموده بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید.

سایت شرکت پویان طب خاور در سال 1397 توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردید. در طراحی این سایت تلاش شده تمامی نیازها و درخواست های مدیران پویان طب خاور به درستی و زیبایی هر چه تمامتر به مرحله اجرا درآید.

در مورد شرکت پویان طب خاور

شرکت مهندسی پزشکی پویان طب خاور با تکیه بر تعهد و تخصص و تلاش اثربخش کارکنان و از طریق بکارگیری تجهیزات مناسب و بهبود مداوم و اثربخش کیفی محصولات و دارا بودن مجوزهای لازم از مراجع قانونی، سعی در ارائه بهترین محصولات و خدمات پس از فروش برای مشتریان خود بر اساس الزامات قانونی مربوطه را دارا می باشد.

مدیریت شرکت پیاده سازی و برقراری سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO 9001:2008 در راستای افزایش رضایت مشتریان، استاندارد ISO 13485:2003 به منظور رعایت انطباق کیفیت محصولات با الزامات تجهیزات پزشکی در سطح بین المللی و استاندارد ISO 10002:2004 به منظور ایجاد فرآیند موثر و اثربخش برای رسیدگی به شکایات و نظرات مشتریان در شرکت را در رأس اهداف خود قرار داده و با پیاده سازی این سیستم ها و اجرای آن ها در جهت ارائه خدمات با کیفیت و با رعایت اصل مشتری مداری و استقلال، درستکاری و بی طرفی در رسیدگی به نظرات و شکایات مشتریان، خود را متعهد به رعایت و پیشبرد اهداف ذیل می دارند:

  • ارتقاء سطح کیفی خدمات ارائه شده
  • کاهش بازه زمانی رسیدگی به شکایات و نظرات مشتریان در شرکت
  • افزایش سطح دانش و آگاهی کارکنان از طریق برگزاری دوره های آموزشی
  • جلب و افزایش رضایت مشتریان از طریق شناسایی و پاسخگویی نیازها با رعایت الزامات قانونی

در مورد طراحی سایت شرکت پویان طب خاور

طراحی سایت شرکت پویان طب خاور یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت پویان طب خاور سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت پویان طب خاور از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی پویان طب خاور به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.