پاکدیس

وب سایت شرکت پاکدیس توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است.

Pakdis Co. Web Design

http://www.pakdisco.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت پاکدیس اولین و بزرگ ترین تولید کننده آب میوه در بسته بندیهای دوئ پک، قوطیCAN، کنسانتره و پوره و رب گوجه فرنگی در ایران است.

طراحی سایت شرکت پاکدیس توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1396 انجام پذیرفته است و یکی از بهترین نمونه کارهای شرکتی داده پردازی فراتک به شمار می آید.در طراحی سایت شرکت پاکدیس سعی گردیده است تمامی خواسته های مدیران شرکت پاکدیس در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

در مورد شرکت پاکدیس

شرکت پاکدیس به منظور بهره برداری مناسب و مفید از محصولات کشاورزی منطقه از جمله انگور سفید و قرمز، سیب، آلبالو، گلابی، هلو، زردآلو، آلو، انار و گوجه فرنگی و استفاده از ملاس چغندرقند تولیدی کارخانجات قند (برای تولید الکل) در زمینی به مساحت عرصه 27 هکتار و اعیان 26000 متر مربع در سال 1349 تاسیس گردید تا با استفاده از تکنولوژی مدرن، پرسنل با تجربه، محصولات گوناگونی را با هدف جلب رضایت مشتریان تولید کند.

این شرکت اولین و بزرگ ترین تولید کننده آب میوه در بسته بندیهای دوئ پک، قوطیCAN، کنسانتره و پوره و رب گوجه فرنگی در ایران است.

در کنار ماشین آلات تولید و بسته بندی محصولات یاد شده، واحد تولید الکل سازی که محصول آن الکل طبی 96 درصد و الکل صنعتی 90 درصد است، با بالاترین استاندارد، در حال فعالیت می باشد.

در مورد طراحی وب سایت شرکت پاکدیس

طراحی سایت شرکت پاکدیس یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می‌باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت پاکدیس سعی شده از آخرین تکنولوژی‌های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه‌های گرافیکی و افکت‌ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می‌رود.

در طراحی سایت شرکت پاکدیس از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی‌های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی پاکدیس به کار گرفته شده است می‌توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی‌ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.