وب سایت مجموعه پارچه مبلی ماهان توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد طراحی شده است.

Web Design of Mahan Sofa Fabric

http://www.mahanfabric.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

فروشگاه های پارچه مبلی ماهان قریب به یک دهه است در زمینه عرضه پارچه های مبلی و پرده ای، ابزار، یراق آلات و سایر ملزومات مرتبط با تولید مبلمان مشغول ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشد.

طراحی وبسایت این مجموعه در سال 1396 و توسط شرکت داده پردازی فراتک اجرا و پیاده سازی گردیده است. در زمان طراحی وبسایت پارجه مبلی ماهان تلاش شده تمامی نیازهای مدیران این مجموعه به درستی و در نهایت زیبایی به مرحله اجرا درآید.

در مورد فروشگاه پارچه مبلی ماهان

فروشگاه های پارچه مبلی ماهان به مدیریت آقای مهدی دهقانی ساری قریب به یک دهه است در زمینه عرضه پارچه های مبلی و پرده ای، ابزار، یراق آلات و سایر ملزومات مرتبط با تولید مبلمان در سطح استان قم و استان های همجوار مشغول ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشد.

در سال 92  به همت و تدبیر مدیریت محترم، شعبه دوم ماهان با هدف تنوع بخشیدن به سبد محصولات مجموعه افتتاح گردید که این مهم گام موثری در جهت جلب نظر همکاران و سایر مراجعین محترم محسوب می شود.

این شعبه با تنوع بالای پارچه های جیر مورد استفاده در مبلمان راحتی این امکان را فراهم آورده که مراجعین محترم با سلایق مختلف بتوانند بهترین انتخاب را انجام دهند.

با گذشت زمان و بالارفتن تنوع طرح ها و رنگ بندی متفاوت پارچه های داخلی و وارداتی این نیاز احساس شد که جهت تکریم مشتریان محترم و تامین نظرات و سلایق ایشان فضایی وسیعتر جهت چیدمان مطلوب و تنوع بخشیدن به سبد محصولات مورد استفاده در مبلمان استیل، کلاسیک و نیمه استیل شعبه ای دیگر به شعب دوگانه ماهان اضافه شود لذا با نظر مساعد مدیریت محترم مجموعه و در سال 93 شعبه سوم ماهان افتتاح گردید.

مایه مباهات است که مجموعه فروشگاه های پارچه مبلی ماهان پس از گذشت یک دهه توانسته با عرضه انواع پارچه های وارداتی و داخلی و سایر ملزومات تولید مبلمان، با ظرفیت کامل و پرسنلی مجرب و کارآزموده نقش بسزایی در تامین نیاز همکاران و سایر مشتریان محترم ایفا کند.

مدیریت و پرسنل مجموعه ماهان در کمال افتخار، خدمت رسانی به عزیزان همراه را رسالت خود دانسته و در راستای عمل به این رسالت از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهد ورزید.

در مورد طراحی وب سایت پارچه مبلی ماهان

طراحی سایت مجموعه پارچه ماهان یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت فروش پارچه و منسوجات ماهان سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت مجموعه پارچه مبلی ماهان از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی پارچه ماهان به کار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.