وب سایت شرکت پاتیل مشهد توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Patil Mashhad Noavar Company Web Design

http://www.patilmashhadnoavar.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت پاتیل مشهد یکی از شرکت های فعال در زمینه توریسم سلامت در کشور میباشد که طراحی شرکت کلینیک بهار تندرستی در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1394 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت کلینیک بهار تندرستی سعی گردیده است خواسته های مدیران این در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت پاتیل مشهد

مجتمع تولیدی و صنعتی پاتیل مشهد نوآور از سال 1367 در زمینی به مساحت 5000 مترمربع احداث گردید. هدف آن تلفیق بخش صنعت با پیکره علمی و دانشگاهی به عنوان استراتژی غالب و راهبردی تعیین گردید. بدین گونه سالها تجربه صنعتی با علم و تکنولوژی روز دنیا پیوند یافت.

در ابتدا با ایجاد واحد ریخته گری در سال 1367 اقدام به تولید انواع دریچه و کمربندهای چدنی نموده و در پی آن در سال 1377 با راه اندازی واحد تزریق پلاستیک تولید انواع مختلفی از قطعات مختلفی از قطعات و اتصالات پلیمری در صنعت آب را آغاز کرده و در سال 1382 با به مار گیری دانش متخصصان چند ساله خود با استفاده از اصول مهندسی و طراحی نرم افزاری اقدام به طراحی و ساخت حوضچه های کنتور نمود.

در ادامه با طراحی نرم افزاری اقدام به طراحی و ساخت حوضچه های کنتور نمود. سپس با تائید آن پارک علم و فناوری مشهد و مرکز تحقیقات تجهیزات نیرو (ساتکاپ) در سال 1383شروع به تولید حوضچه کرد. اکنون تولید محصولات این شرکت با کیفیت بالا هدف اصلی مدیران و پرسنل این شرکت تولیدی می باشد که در این راستا استفاده از بهترین مواد اولیه موجود در بازار جهانی و تجهیزات مدرن و ایجاد بخش کنترل کیفیت با مدرن ترین و دقیق ترین ابزار وسایل ،به کار گیری کادر مدیریت با سابقه و دارای مدارج علمی بالا، ایجاد بخش تحقیق و توسعه (R&D) در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

در این راستا تولیدات این شرکت دارای 5 سال ضمانت از نظر مواد اولیه و از لحاظ شکنندگی و... می باشد و دارای بارکد مخصوص شرکت پاتیل مشهد نو آور است. نتیجه همه این اقدام ها منجر به تائید همیشگی خریداران، متخصصان و مراجع بوده است.

درباره طراحی وب سایت شرکت پاتیل مشهد

طراحی سایت شرکت پاتیل مشهد یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت پاتیل مشهد سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود.

در طراحی سایت پاتیل مشهد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت پاتیل مشهد بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.