وب سایت هتل کوثر مشهد توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Web Design of Kowsar Hotel Mashhad

https://www.kowsarhotel.co

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

هتل کوثر مشهد یکی از هتل های نزدیک به بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) است که در شهر مقدس مشهد می باشد و طراحی سایت هتل کوثر توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت هتل شرکت فراتک به شمار می آید. در طراحی وب سایت هتل کوثر مشهد سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این هتل در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی گردد.

آشنایی با هتل کوثر

هتل کوثر در اول فرودین ماه سال 1374 توسط رئیس وقت میراث فرهنگی و گردشگری خراسان جناب آقای رضوی و با مدیریت جناب آقای سید محمود وزیرپور یزدی افتتاح گردید. هتل در ابتدا با 80 اتاق (اتاقهای 2 تخته و 3 تخته)، 19 نفر پرسنل، رستوران و آشپزخانه با ظرفیت 70 نفر و همچنین امکانات لاندری به صورت تک ستاره فعالیت خود را آغاز کرد که در طول مدت تقریبا 21 سال فعالیت خود با توجه به مدیریت کارآمد در بهبود کیفیت خدمات و امکانات به 2 ستاره ارتقاء پیدا کرد.

از جمله امکانات هتل کوثر مشهد میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

آشپزخانه مرکزی، رستوران با ظرفیت ۱۴۰ نفر، سرو انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، نانوایی سنتی، پذیرش 24 ساعته با ظرفیت لابی 20 نفر، سیستم سرمایش و گرمایش (ایر کاندیشن، چیلر، فن کوئل و اسپیلت)، پارکینگ روباز با ظرفیت محدود، خشکشویی، اینترنت وایرلس، سیستم دوربین مدار بسته، سیستم اعلان و اطفاء حریق، آسانسور، واحد رزرواسیون، واحد روابط عمومی، واحد گشت و استقبال

هتل کوثر مجموعا دارای ۶۱ واحد (اتاق و آپارتمان) که مجموعا ظرفیت هتل ۱۸۳ نفر می باشد.

درباره طراحی وب سایت هتل کوثر مشهد

طراحی سایت هتل کوثر یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت هتل شرکت فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت هتلی سعی شده از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا برنامه نویسی وب در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه هتل در مشهد میباشد که توسط شرکت فراتک طراحی گردیده است.

در طراحی سایت هتل کوثر مشهد از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت هتل کوثر از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت هتل کوثر مشهد بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrapاشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.