وبسایت هتل 5 ستاره مدینه الرضا مشهد توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Web Design of Medina ALReza Hotel

https://www.madinahalreza.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

هتل مجلل مدینه الرضا نزدیک ترین هتل پنچ ستاره مشهد به بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) است که در شهر مقدس مشهد می باشد و پیادهسازی وبسایت هتل مدینه الرضا در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای پیاده سازی وبسایت هتل شرکت فراتک به شمار می آید. در پیاده سازی وبسایت هتل مدینه الرضا سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این هتل در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی گردد.

در مورد هتل 5 ستاره مدینه الرضا مشهد

هتل مدینه الرضا مشهد نزدیک ترین هتل پنچ ستاره مشهد به بارگاه ملکوتی امام رضا با محیطی فوق العاده زیبا و معماری اصیل ایرانی با فرهنگ معنوی و اتاقهای شیک آماده پذیرایی از زائران امام رضا (ع) می باشد. این هتل بسیار آرام و پر از معنویت در عین نوسازی و زیبایی با پرسنل مجرب آماده خدمت گذاری به شما میهمانان عزیز می باشد. این هتل در فاصله نزدیک به حرم مطهر رضوی (150 متر) قرار دارد که با حدود چهارصد اتاق با امکانات کامل در خدمت میهمانان گرامی می باشد.

درباره طراحی وب سایت هتل 5 ستاره مدینه الرضا مشهد

پیاده سازی وبسایت هتل مدینه الرضا یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت هتل شرکت فراتک می باشد که این طراحی وبسایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت هتلی مدینه الرضا سعی شده از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا برنامه نویسی وب در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه هتل در مشهد می باشد که توسط شرکت فراتک طراحی گردیده است.

در طراحی سایت هتل مدینه الرضا از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت هتل مدینه الرضا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت هتل مدینه الرضا بکار گرفته شده است می توان به jQuery ,HTML ,CSS3 ,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.