وب سایت هتل 5 ستاره و مجلل درویشی مشهد توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Dervish Royal Hotel Web Design

http://www.darvishihotel.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

هتل مجلل درویشی مشهد مرتفع ترین مرکز اقامتی و تنها هتل آتریوم شرق کشور است که در شهر مقدس مشهد میباشد و طراحی سایت هتل مجلل درویشی در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1392 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت هتل توسط فراتک به شمار می آید. در طراحی وب سایت هتل درویشی سعی گردیده است خواسته های مدیران هتل در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد هتل مجلل درویشی مشهد

ساختمان هتل درویشی مشهد از بدو شروع با طرح و پلان هتلی ساخته شده و با بیست طبقه، مرتفع ترین مرکز اقامتی و تنها هتل آتریوم شرق کشور می باشد. هتل درویشی بالاترین استاندارد های کیفی سازه و ساختمان را دارا میباشد، به نحوی که عنوان بنای برگزیده را در جشنواره بنای برتر و در سه بخش سازه، معماری و شهرسازی از آن  خود کرده است.

پروژه ساخت هتل درویشی در سال ۱۳۸۶ و در مجاورت بارگاه ملکوتی حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و با انگیزه ارائه خدماتی متفاوت و شایسته برای میهمانان و زائران آن حضرت آغاز شد. اصلی ترین هدف احداث هتل درویشی، ارائه با کیفیت ترین سطح خدمات هتلی منطبق بر بالاترین استاندارد های ملی و جهانی برای میهمانان و مجاوران آن امام رئوف می باشد.

هتل درویشی با در نظر گرفتن شان و منزلت همجواری با آن امام همام و نیز سیل مشتاقان حریم قدس رضوی، حرکت در جهت معیار های هتلداری اسلامی، توام با ارائه با کیفیت ترین خدمات اقامتی و پذیرایی را خط مشی خود می داند. از این جهت هتل مجلل درویشی تلاش خود را در ساخت، تجهیز، نوع امکانات و نیز نحوه ارائه خدمات، منطبق با آن هدف ساخته است تا بتواند ضمن رعایت اصولی همچون مشتری مداری، میهمانانی وفادار را به سرمایه های معنوی خود بیفزاید.

درباره طراحی وب سایت هتل مجلل درویشی

طراحی سایت هتل مجلل درویشی یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت  هتل 5 ستاره درویشی سعی شده از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه هتل فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت هتل مجلل درویشی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت هتل مجلل درویشی بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.