وب سایت هتل فرید مشهد توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Hotel Farid Mashhad Web Design

http://www.faridhotel.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

هتل فرید مشهد یکی از هتل های مناسب و شیک در شهر مقدس مشهد میباشد و طراحی سایت هتل فرید مشهد توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت هتل شرکت فراتک به شمار می آید. در طراحی وب سایت هتل فرید مشهد سعی گردیده است خواسته های مدیران این هتل در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی گردد.

در مورد هتل فرید مشهد

هتل فرید با سابقه درخشان در زمینه هتلداری و رضایت مشتری، هم اکنون اقدام به تکمیل فضای رفاهی خود نموده است و امکاناتی از قبیل سونای خشک، ورزشهای هوازی، بیلیارد و کافی شاپ، فرشینگ، مانیکورو، پدیکور، ماساژ و نهایتا صبحانه منحصر به فرد وجود دارد و آماده ارائه خدمات به علاقمندان می باشد.

افراد با عضویت در این کلاب میتوانند قبل از شروع کار روزانه از سالن ورزشهای هوازی مجموعه و سونا استفاده کرده و بعد از اصلاح (برای آقایان) و صرف صبحانه کامل و مقوی روز با نشاطی را آغاز کنند.

درباره طراحی وب سایت هتل فرید مشهد

طراحی سایت هتل فرید مشهد یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت هتل شرکت فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت هتل فرید مشهد سعی شده از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا برنامه نویسی وب در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه هتل در مشهد میباشد که توسط شرکت فراتک طراحی گردیده است.

در طراحی سایت هتل فرید مشهد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت هتل فرید مشهد بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.