جزئیات ویژه

سایت هتل تبرک مشهد توسط شرکت فراتک طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Web Design Of Tobarak Hotel

https://www.hoteltabarok.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

سایت هتل تبرک سال 1400 توسط شرکت طراحی سایت داده پردازی فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردید. در پیاده سازی سایت این هتل تلاش شده تمامی خواسته های مدیران آن به بهترین نحو به مرحله اجرا درآید.

معرفی هتل تبرک مشهد

هتل 3 ستاره تبرک مشهد با ظرفیت 90 باب اتاق شامل:

6 سوئیت کوآد / ۶ سوئیت دوخوابه / ۶ سوئیت یک خوابه / 4 سوئیت دولوکس / 2 سوئیت فیستا / 36 اتاق دبل / 24 اتاق تویین و 6 اتاق تریپل به همراه لابی و لابی لانژ / کافی شاپ / رستوران / کافه رستوران تراس در آبان 1400 افتتاح گردید. 

درباره طراحی سایت هتل تبرک مشهد

پیاده سازی سایت هتل تبرک مشهد یکی دیگر از نمونه کارهای شرکت فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در پیاده سازی سایت هتل تبرک سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.
در طراحی سایت هتلی تبرک از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت هتل تبرک بکار گرفته شده است می توان به jQuery ,HTML ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap ,Asp,net اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.