وب سایت هتل آپارتمان بشری توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Web Design of Boshra Hotel Mashhad

https://www.boshrahotel.ir/fa-ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

هتل آپارتمان بشری یکی از هتل های نزدیک به بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) است که در شهر مقدس مشهد می باشد و طراحی سایت هتل آپارتمان بشری توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت هتل شرکت فراتک به شمار می آید. در طراحی وب سایت هتل آپارتمان بشری مشهد سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این هتل در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی گردد.

در مورد هتل آپارتمان بشری

هتل آپارتمان بشری یکی از مجموعه های نزدیک به حرم مطهر حضرت ثامن الحجج (علیه السلام) می باشد که در سال ۱۳۸۸ در کوچه سرشور (شهید اندرزگو) افتتاح گردید. این هتل با امکاناتی همچون: کافی شاپ با انواع نوشیدنی های سرد و گرم، روم سرویس، اتاق چمدان، سونا برای واحدهای VIP، صندوق امانات، رستوران با طبخ انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و دیگر امکانات با پرسنلی مجرب و آموزش دیده با افتخار آماده پذیرایی از شما عزیزان و میهمانان گرانقدر حضرت ثامن الحجج (علیه السلام) می باشد.

درباره طراحی وب سایت هتل آپارتمان بشری

طراحی سایت هتل آپارتمان بشری مشهد یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت هتل شرکت فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت هتلی بشری سعی شده از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا برنامه نویسی وب در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه هتل در مشهد می باشد که توسط شرکت فراتک طراحی گردیده است.

در طراحی سایت هتل آپارتمان بشری از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرایا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت هتل آپارتمان بشری از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت هتل آپارتمان بشری بکار گرفته شده است می توان به اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است