وب سایت هتل ایرانیان ماهشهر توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Hotel Iranian Mahshahr Web Design

http://hotel-iranian.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

هتل ایرانیان ماهشهر بزرگترین هتل سه ستارهدر بندر صنعتی ماهشهر در استان خوزستان میباشد و طراحی سایت هتل ایرانیان ماهشهر توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت هتل در مشهد شرکت فراتک به شمار می آید. در طراحی وب سایت هتل ایرانیان ماهشهر سعی گردیده است خواسته های مدیران این هتل در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی گردد.

در مورد هتل ایرانیان ماهشهر

هتل بزرگ و سه ستاره ایرانیان، بزرگترین هتل پایتخت شهر صنعتی ایران واقع در ماهشهر میباشد که فاصله آن از مرکز شهر، فرودگاه و ترمینال حدود ٥ دقیقه و منطقه ویژه اقتصادی ١٠ دقیقه می باشد. سازه هتل بزرگ ایرانیان در ٢ طبقه به مساحت ٦٢٥٠ متر مربع و معماری بی نظیر ،مجموعه ای منحصر به فرد متشکل از ٥٠ اتاق و سوئیت و امکانات متمایز ،انواع رستوران با منو های متنوع ،کافی شاپ به همراه موسیقی، می باشد.

به منظور اطمینان از فراهم آوردن کلیه امکانات رفاهی و اقامتی برای میهمانان ،بخش های ارائه خدمات سفر و گشت و تهیه بلیط، کافی نت، روم سرویس ٢٤ ساعته، سالن ها و تالار پذیرایی چند منظوره ویژه جشن ها، همایش ها، سمینار، کنسرت، سالن بیلیارد و پینگ پونگ در بخشهای مختلف این هتل تعبیه شده است.

مدیریت و کادر هتل بزرگ ایرانیان همراهی با شما را افتخار خود می داند .

درباره طراحی وب سایت هتل ایرانیان ماهشهر

طراحی سایت هتل ایرانیان ماهشهر یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت هتل شرکت فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت هتل ایرانیان ماهشهر سعی شده از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا برنامه نویسی وب در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه هتل در مشهد میباشد که توسط شرکت فراتک طراحی گردیده است.

در طراحی سایت هتل ایرانیان ماهشهر از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت هتل ایرانیان ماهشهر از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت هتل ایرانیان ماهشهر بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.