طراحی سایت هتل باختر مشهد

وب سایت هتل باختر توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است.

Bakhtar Hotel Web Design

http://www.hotelbakhtar.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی سایت توسط شرکت داده پردازی فراتک، طراحی سایت هتل باختر می باشد که در زیر در مورد مجموعه هتل باختر و طراحی سایت پیاده سازی شده توضیحاتی داده شده است:

درباره هتل باختر

این هتل اولین هتل مشهد است..

انتخاب شما میهمانان گرامی را ارج می نهیم تا با بهره مندی از سوئیت های زیبا، ، اتاقهای 3 نفره و 2 نفره، روم سرویس 24 ساعته، فست فود، اینترنت وایرلس، لاندری، پارکینگ شبانه روزی، تاکسی سرویس، خدمات گردشگری، پارک بازی کودکان و فروشگاه خاطره اقامتی به یاد ماندنی را برای شما میهمانان، به ارمغان می آوریم.

در حال حاضر هتل باختر به صورت دولتي و آزاد خدمات دهي مي كند. ویژگی اثر: نخستین ساختمان اقامتی مختص مسافر به صورت مدرن و پذیرایی از میهمانان در قالب اسلوب غربی میبا شد که باید گفت نخستین هتل مشهد می باشد و سوابق تاریخی بسیاری را پشت سر گذارده است. مشخصات اثر: ورودی فعلی بنا در خیابان پاسداران (جم سابق) واقع می باشد. ساختمان دارای 5 طبقه و یک رستوران و نيز چشم انداز مشرف به حرم و مجزا است. در حال حاضر هتل باختر از موقعیت مکانی بسیار خوبی به لحاظ نزدیکی به حرم مطهر رضوی و نیز مجاورت با مراکز خرید مطلوب و متنوع، همجواری با آژآنس های مسافرتی، همجواری با بانک های مختلف و صرافی ها، همجواری با مراکز درمانی پیشرفته و نیز بسیاری شرایط مطلوب دیگر جهت اقامتی خوش برای زائران حضرت ثامن الحجج (ع) می باشد.

درباره طراحی سایت هتل باختر

سایت هتل باختر در سال 1394 توسط شرکت داده پردازی فراتک با آخرین تکنولوژی های روز طراحی شده است. این وب سایت در زمان راه اندازی بر اساس جدیدترین تکنولوژی ها طراحی و پیاده سازی گردیده است.