وب سایت هتل الماس نوین مشهد توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Almas Novin Hotel Mashhad Web Design

http://www.almasnovinhotel.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

هتل الماس نوین مشهد یکی از هتل های نزدیک به بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) است که در شهر مقدس مشهد میباشد و طراحی سایت هتل الماس نوین مشهد توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت هتل شرکت فراتک به شمار می آید. در طراحی وب سایت هتل الماس نوین مشهد سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این هتل در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی گردد.

در مورد هتل الماس نوین مشهد

هتل الماس نوین مشهد، بعنوان یکی از هتل های زیبا و مجلل در شهر مشهد مقدس شناخته شده است. این هتل که دارای امکانات رفاهی بسیاری میباشد در حال ساخت بوده و به زودی مراحل ساخت این هتل مجلل به پایان خواهد رسید.

درباره طراحی وب سایت هتل الماس نوین مشهد

طراحی سایت هتل الماس نوین مشهد یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت هتل شرکت فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت هتل الماس نوین مشهد سعی شده از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا برنامه نویسی وب در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه هتل در مشهد میباشد که توسط شرکت فراتک طراحی گردیده است.

در طراحی سایت هتل الماس نوین مشهد از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت هتل الماس نوین از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت هتل الماس نوین مشهد بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.