سایت هتل های مجلل الماس مشهد توسط شرکت فراتک در مشهد مقدس طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Web Design Of Hotel Almas

https://www.hotelalmas.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

گروه هتل های مجلل الماس؛ هتل 4 ستاره الماس 1 و هتل 5 ستاره الماس 2 را در سال های 1392 و 1396 افتتاح نمود. سایت گروه هتل الماس در سال 1397 توسط شرکت طراحی سایت داده پردازی فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردید. در پیاده سازی سایت این هتل تلاش شده تمامی خواسته های مدیران آن به بهترین نحو به مرحله اجرا درآید.

اطلاعاتی درباره هتل الماس مشهد

هتل چهار ستاره ممتاز الماس با معماری با شکوه و برخورداری از شیوه های نوین هتلداری و ارائه خدمات گسترده، بنای خود را بر خدمت به زوار و میهمانان محترم نهاد، تا سفری رویایی به حقیقت بپیوندد و خاطرات پر مهرشان در هتل الماس نقش ببندد. انتخاب شما میهمانان گرامی را ارج می نهیم تا با بهره مندی از لوکس ترین سوئیت ها، آپارتمان های یک خوابه اتاق های رویال و مشرف به حرم، روم سرویس 24 ساعته، اینترنت وایرلس، لاندری، پارکینگ شبانه روزی، تاکسی سرویس، تورهای آبی و خدمات گردشگری، سالن ماساژ آقایان و بانوان، سرزمین کودکان، استقبال فرودگاهی و فروشگاه های متنوع، خاطره اقامتی به یاد ماندنی را برای شما میهمانان، به ارمغان آوریم.
هتل الماس (2) پنجره ای به سوی هشت تمدن جهان از جمله تمدن های روم باستان، روسیه، تایلند، هندوستان، عرب، ترکیه، آفریقا و ایران است؛ که روایتگر داستان هشت الماس متعلق به هر یک از این تمدن هاست که در طبقاتی با سبک معماری خاص باز طراحی شده است. این هتل در سال 1396 در مشهد افتتاح گردید.
 

در مورد پیاده سازی سایت هتل الماس مشهد

پیاده سازی سایت گروه هتل الماس مشهد یکی دیگر از نمونه کارهای شرکت فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در پیاده سازی سایت هتل الماس سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.
در طراحی سایت هتلی الماس مشهد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت هتل الماس بکار گرفته شده است می توان به jQuery ,HTML ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap ,Asp,net اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.