وب سایت شرکت هانی پاک انرژی توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Web Design Of Hani Pak Energy

http://www.teashon.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت هانی پاک انرژی در سال 1386 به شماره ثبت 439 در مشهد تاسیس گردید و در زمینه تولید و بسته بندی گیاهان دارویی فرآوری شده، روغن ها، اسانس ها و عصاره گیاهان و همچنین تولید انواع دمنوش های گیاهی و میوه ای بدون رنگ و افزودنی های شیمیایی فعالیت می نماید. سایت شرکت هانی پاک انرژی در سال 1397 توسط شرکت طراحی سایت داده پردازی فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردید.

در مورد شرکت هانی پاک انرژی

شرکت هانی پاک انرژی در سال 1386 به شماره ثبت 439 در مشهد تاسیس و دارای کارخانه ای با مساحت 30000 متر مربع و زیربنای 2000 متر مربع، واقع در کیلومتر 30 جاده سنتو نزدیک روستای خرمدره جهت تولید و بسته بندی گیاهان دارویی فرآوری شده، روغن ها، اسانس ها و عصاره گیاهان و همچنین تولید انواع دمنوش های گیاهی و میوه ای بدون رنگ و افزودنی های شیمیایی بوده که تحت نظارت اداره غذا و دارو و دارای مجوزهای تولید و پروانه ساخت می باشد. فعالیت این شرکت با برند تجاری تیشان در بازارهای بین المللی شناخته شده است و توانسته ایم ارتباط صمیمی با مشتریان خود به دست آوریم.

گیاهان دارویی خشک شده در این کارخانه طی فرآیند کانتینیوس با شستشو کامل پاکسازی و ضدعفونی شده و از طریق خشک کن های صنعتی و خورشیدی منحصر به فرد و ابدایی این شرکت تولید و عرضه می گردد.

موسسین و سهام داران این شرکت با تجربه ای بیش از 25 سال در صنعت مواد غذایی گرد هم آمدند تا با هدف تولید و تجارت محصولات 100% ارگانیک بر پایه استاندارد ارگانیک اروپا بتوانند گامی موثر در رونق چرخ تولید کشور عزیزمان بردارند.

در مورد طراحی وب سایت شرکت هانی پاک انرژی

طراحی وب سایت شرکت هانی پاک انرژی یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت محصولات غذایی شرکت هانی پاک انرژی سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها به نحو عالی و کاملا مطابق با سلیقه و خواست مدیران شرکت هانی پاک انرژی پیاده سازی شده است.

در طراحی سایت شرکت تیشان (هانی پاک انرژی) از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی هانی پاک انرژی بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.