نگارخانه و موسسه هنری فرشته

وب سایت نگارخانه و موسسه هنری فرشته توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد طراحی گردیده است .

Fanap Ins Web Design

http://www.fanap-ins.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت موسسه فرهنگی هنری فرشته یکی از نمونه کارهای شرکتی، شرکت فراتک است که درسال 1397 در مشهد انجام پذیرفته است.در طراحی این وب سایت سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد موسسه هنری فرشته

موسسه فرهنگی هنری فرشته، با استعانت به الطاف الهی بر آن است تا با پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای و با تلفیق علم، هنر و فناوری در حوزه فرهنگ و هنر در سطح ملی و بین المللی و با تکیه بر توان علمی، هنری و مدیریتی به یکی از قطب های کارآفرینی فرهنگ و هنر در راستای فرهنگ سازی، استعدادیابی و ایجاد بستر مناسب جهت پرورش و توسعه توانمندی های فرزندان ایران زمین تبدیل گردد.

شعار ما: به رویاهای فرزندان ایران، رنگ علم و هنر و کارآفرینی بزنیم.

در مورد طراحی وب سایت موسسه هنری فرشته

طراحی سایت موسسه فرهنگی هنری فرشته در سال 1397 توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد به درخواست موسسه فرهنگی هنری فرشته انجام گردیده است، طبق درخواست موسسه امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز طراحی و پیاده سازی شده است.

در طراحی سایت موسسه فرهنگی هنری فرشته از زبان برنامه نویسی C# و چهارچوب ASP.NET استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی موسسه فرهنگی هنری فرشته بکار گرفته شده است در بخش کاربران میتوان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript و در بخش مدیریتی HTLM5, CSS3 , Javascript, React, Redux, Blueprint اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.