طراحی وبسایت موسسه آبرنگ توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد طراحی شده است.

Web Design of Abrang Institute

https://www.abrang.org

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وبسایت فروشگاهی انجام شده توسط شرکت فراتک، وبسایت موسسه هنری آبرنگ می باشد که طراحی وب سایت در مشهد مقدس توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. این وب سایت شرکتی هم اکنون یکی از وب سایت های فعال می باشد.

درباره موسسه آبرنگ

لابراتوار آبرنگ با وجود لابراتوار آگفا و همایون که در آن زمان جزو مطرح ترین لابراتوارهای استان بودند ، با بکار گیری تجهیزات روز آن زمان و با بهره گیری از نیروهای متخصص در امر چاپ به سرعت به عنوان مجهزترین مرکز لابراتوار و خدمات ظهور و چاپ جای خود را در سطح کشور باز نمود، در ادامه راه با شروع فعالیت های بیشتر فروشگاهی، فروشگاه های انحصاری دوربین و تجهیزات وابسته و همچنین فروشگاه انحصاری قاب و آلبوم خود را دایر نمود .

از سال 1374 با شروع فعالیت های فرهنگی و چاپ فصل نامه های تخصصی باعث گردید سطح فنی و دانش عکاسی به سرعت در میان نسل جوان ارتقاء یابد و با برگزاری جشنواره و مسابقات سراسری عکاسی و اهداء جوائز ارزنده زمینه رقابت های سالم رابرای عکاسان آماتور فراهم نماید، 8 سال برگزاری جشنواره ها با کمک و همت دبیر این جشنواره ها، آقای کیارنگ علایی استمرار داشت و در نهمین دوره نیز در جشنواره ملی عکس با دبیری آقای مهدی رضوی حرکت های فرهنگی ادامه پیدا نمود.

در مورد طراحی وبسایت موسسه آبرنگ

این وب سایت که یکی از وبسایت های فروشگاهی فعال در عرصه محصولات هنری در کشور است توانسته است با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود جایگاه ویژه ای در عرصه وبسایت های شرکتی بدست آورد.

در طراحی سایت فروشگاهی خدمات عکاسی و تصویربرداری موسسه هنری آبرنگ از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی هزبای مختلف برنامه نویسی وب که در وبسایت شرکتی آبرنگ بکار گرفته شده است می توان به javaScripts ,jQuery ,HTML ,CSS اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: سفارش سایت