شرکت داده پردازی فراتک افتخار طراحی سایت در مشهد برای موسسه حقوقی آقای امین قویدل جعفری را دارد.

Legal Institute Ghavidel Web Design

http://www.vakiloffice.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت حقوقی آقای امین قویدل جعفری یکی از نمونه کارهای شخصی شرکت فراتک است که در سال 1393 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی وب سایت حقوقی آقای امین قویدل سعی گردیده است نیازهای آقای قویدل به طور کامل پیاده سازی شده و در عین زیبایی، کاربران به راحتی بتوانند به کلیه بخش های سایت دسترسی پیدا نمایند.

در مورد موسسه حقوقی آقای امین قویدل جعفری

این مؤسسه حقوقی یک تشکل حرفه ای تخصصی است که تلاش دارد زمینه همکاری و همفکری و ارتباط هر چه بیشتر بین وکیل و مراجعه کنندگان را در خصوص ارائه فعالیت و خدمات حقوقی فراهم آورد.

تعدادی از همکاران ما با احساس مسئولیت در قبال نهاد دفاع و ضرورت منطبق کردن وضعیت سیستم وکالت با نیازهای جامعه و همچنین بر طرف کردن مشکلات در ارائه و دریافت خدمات به منظور انجام وظایف این وب سایت حقوقی را ایجاد نمودند تا بدینوسیله بتوانند نیازها و ظرفیت ‌های موجود را شناسایی و در مسیر آن قدم بردارند.

در سازماندهی مؤسسه و فعالیت آن در بدو امر توجه ویژه به موضوعاتی شده است که بتواند نیازهای اساسی و ضروری اشخاص حقیقی و حقوقی را در روابط اجتماعی آنان پاسخگو باشد و مراجعه کننده بتواند هرچه سریعتر و دقیق تر مشاوره، دادخواست ها و درخواست های خود را دریافت دارند و بتوانند لوایح دفاعیه خود را در جلسات پیش رو با کمک همکاران ما دقیق و مستند تهیه نمایند .

برای دسترسی به خدمات، بخش درخواست خدمات حقوقی پیش بینی گردیده و در طراحی آن سعی شده موارد درخواستی و اطلاعات تکمیلی در فضای مربوط و یا از طریق ارسال فایل به مؤسسه تحویل شود تا بتوان ضمن بررسی دقیق دلایل و مدارک و توضیحات متقاضی راهنمایی جامع تری را برای او به انجام رساند .

علاوه بر رفع نیازهای حقوقی تجربه در مواجه با قرارداد های بین المللی تجاری که امروزه رو به گسترش است و موارد و اختلافات آن  این مؤسسه را بر آن داشت تا با به کارگیری اساتید مجرب در امر ترجمه زبان، این بخش را راه اندازی نموده تا در این زمینه نیز بتواند کمک در خور توجهی به متقاضیان در این زمینه ارائه نماید.

ارائه توضیحات به صورت شفاف و تکمیل صحیح و کامل فرم درخواست ،پاسخ منطقی تری را نیز در بر خواهد داشت.

این وب سایت به منظور اداره امور دفتر شخصی اینجانب ایجاد گردیده به نحوی که علاوه بر سایر مراجعه کنندگان، موکلین نیز بتوانند در اسرع وقت موارد و توضیحات تکمیلی خود را با اطمینان در اختیار اینجانب قرار دهند. استفاده از تکنولوژی در دنیای امروز بعد مسافت را کوتاه کرده و سرعت عمل، دقت و ارائه کار دقیق و بهتر را به ارمغان آورده است .

امید است بتواند مورد استقبال قرار گیرد و با پیگیری مستمر نواقص احتمالی یک به یک مرتفع گردیده و خدمات بهتری را از این موسسه دریافت نمائید.

درباره طراحی وب سایت حقوقی آقای امین قویدل جعفری

طراحی سایت مؤسسه حقوقی آقای امین قویدل جعفری از جمله وب سایت هایی است که در سال 1393 انجام گردیده است که در زمان پیاده سازی آن بنا به درخواست آقای قویدل امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز خود پیاده سازی گردیده است.

داینامیک بودن وب سایت و امکان مدیریت کلیه بخش های آن توسط مالک وب سایت یکی از مهمترین نیازهای آقای امین قویدل جعفری بوده است که با توجه به اینکه کلیه وب سایت های پیاده سازی شده توسط فراتک داینامیک می باشد این نیاز ایشان به بهترین شکل ممکن پوشش داده شده است.