طراحی سایت موسسه آئین گستران سبز

وب سایت موسسه آئین گستران سبز توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Aeen Gostaran Sabz Institute Web Design

http://aeengostaranesabz.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

موسسه آئین گستران سبز یکی از شرکت های معتبر در زمینه مهاجرت و اعزام دانشجو به خارج از کشور میباشد که طراحی سایت موسسه آئین گستران سبز در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت موسسه آئین گستران سبز سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این موسسه اعزام دانشجو به خارج از کشور در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد موسسه آئین گستران سبز

اینجانب آمنه آئین پور مدیرعامل موسسه آئین گستران سبز می باشم و افتخار دارم که در خدمت شما متقاضیان محترم در امر پذیرش تحصیلی و امور مهاجرتی باشم.

حوزه های فعالیتی موسسه ما، نیوزیلند، استرالیا، ژاپن تحت نظارت و با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری تحصیل، زندگی و اشتغال در کشورهای فوق تجاربی را در اختیارم قرار داد که بتوانم بیشتر به مواردی که یک دانشجو و یا مهاجر ایرانی در کشور جدید با آن ها مواجهه می شود، متمرکز شوم و جهت ارائه طریق، ایشان را در مسیری راهنمایی کنم که کمتر با مشکلات اولیه روبرو شده و چگونه موانع را مرتفع نمایند.

پس از اتمام دوره تحصیلی آموزش عالی و کسب رتبه عالی اول در بین دانشجویان رشته حقوق قضایی، عازم کشورهای نیوزیلند، استرالیا و ژاپن شدم. با گذراندن دوره های مرتبط مرکز حمایت از حقوق زنان و کودکان و امور مهاجرین Shakti در سمت Safe House coordinator و سپس Women Unite Manager مشغول به ادامه فعالیت شدم.

پس از بازگشت به ایران : اقدام به تاسیس موسسه اعزام دانشجو زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری نمودم، همچنین با اخذ نمایندگی از دفتر حقوقی و مهاجرتی Mdeod & Associate اطلاعات لازم در مورد امور روادید و ویزا تحصیلی و اقامت دانشجویان را در طول زمان تحصیلی در اختیارشان قرار می دهیم.

علی رغم گذراندن امتحانات وکالت Bar Exam فعالیت در امور اعزام دانشجویان را ترجیح دادم و همچنان در ارتقاء سطح علمی دانش پژوهان محترم ایرانی خدمات خود را ارائه می دهیم.

امیدوارم به یاری خداوند در این امر مهم بتوانم به نحو احسن و در سطح رضایت مراجعین محترم تا حدودی که در حیطه اختیارات و تعهداتم باشد، اثرگذار باشم.

درباره طراحی وب سایت موسسه آئین گستران سبز

طراحی سایت موسسه آئین گستران سبز یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت موسسه آئین گستران سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت موسسه آئین گستران سبز از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت موسسه آئین گستران سبز بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.