وب سایت شرکت پاژ الکترونیک پاسارگاد توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Pazh Electronic Pasargad Web Design

http://pazhelectronic.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت پاژ الکترونیک پاسارگاد یکی از شرکت های فعال در زمینه طراحی، مشاوره، نصب و پشتیبانی سیستم های هشدار دهنده ایمنی، شامل دوربین مداربسته و ضد سرقت در کشور میباشد که طراحی سایت پاژ الکترونیک در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت پاژ الکترونیک سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت مهندسی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت پاژ الکترونیک

شرکت پاژ الکترونیک پاسارگاد با پشتوانه بیش از 15 سال تجربه و بهره گیری از کادر متخصص و مجرب در زمینه طراحی، مشاوره، نصب و پشتیبانی سیستم های هشدار دهنده ایمنی، شامل دوربین مدار بسته و ضد سرقت فعال بوده و قادر به ارائه راهکارهای نوین و ایجاد سامانه های هوشمند حفاظتی بخصوص در شبکه های یکپارچه می باشد.

امروزه با گسترش روز افزون بکارگیری این سیستم ها و از سویی پیشرفت های علوم و فنون در این حوزه، فناوری های مورد توجه می باشد که تحت استاندارد ها و گواهی نامه های معتبر امنیتی، قابلیت های چون یکپارچه سازی اطلاعات، سازگاری با دیگر پروتکل های مطرح و تجمیع و کنترل از مرکز را در تولید و طراحی رعایت نموده و از خدمات پس از فروش سریع و مطمئن برخوردار باشند که نتیجه آن قطعاً حذف سیستم های موازی، بهره برداری بهینه و تقلیل هزینه ها خواهد بود.

بدین منظور پاژ الکترونیک سالیان متمادی است پس از بررسی های همه جانبه محصولات دو کمپانی معتبر و تراز اول اروپایی را که جزء برترین های جهانی محسوب می شوند انتخاب و با تکیه بر تکنولوژی های به روز آنها و از طرفی تلاش بی وقفه پرسنل فنی اقدام به ارائه خدمات تخصصی و کاملا متمایز نموده است.

هم اکنون سیستم های حفاظتی پایرونیکس انگلستان و تجهیزات CCTV دالمایر الکترونیک آلمان توسط پاژ در اندازه ای به وسعت ایران بزرگ نصب، راه اندازی و پشتیبانی می گردد. علاوه بر راه اندازی اولین سایت دیتاسنتر هوشمند جهت دریافت آلارم شهری توانسته ایم با گسترش خدمات و حضور در بیش از 3000 واحد بانکی، مراکز عمومی، اداری، نظامی و صنعتی در اقصی نقاط کشور خود را به یک مجموعه برتر و مطرح تبدیل نماییم.

فراتر از اقدامات ذکر شده، در حوزه های علوم جدید و ارتقا سطح دانش فنی و فرهنگی مرتبط نیز گام هایی را برداشته و با ابداعات و اختراعات، درج مقالات، طراحی و ساخت روبات های هوشمند و برگزاری دوره های آموزشی همگام با دیگر بخش های علمی سعی در برآوردن نیاز های جامعه نموده ایم.

بر این باوریم که با حرکتی که در پیش گرفته ایم با یاری خداوند و اتکا به توان رو به گسترش جوانان مستعد می توانیم سهمی هر چند اندک در گشودن چشم انداز های روشن و پر غرور در افق پیشرفت و تعالی این مرز و بوم داشته باشیم.

درباره طراحی وب سایت شرکت پاژ الکترونیک

طراحی سایت شرکت پاژ الکترونیک یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت شرکت پاژ الکترونیک سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت پاژ الکترونیک از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت پاژ الکترونیک بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است