وب سایت شرکت کاوش پی مشهد توسط شرکت فراتک طراحی گردیده است.

Web Design Of KavoshPay Mashhad

http://kavosh-pay.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت کاوش پی مشهد یکی از شرکت های فعال در زمینه مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح در کشور می باشد که طراحی سایت کاوش پی در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در  این سایت سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت عمرانی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت کاوش پی مشهد

شرکت مهندسی مشاور کاوش پی مشهد به یاری ایزد پاک در سال 1376با پشتوانه‌ ای قوی از کارشناسان و نیروهای مجرب فنی در زمینه مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح (آزمایشگاه مکانیک خاک، سنگ، بتن، آسفالت، شیمی آب و خاک) شروع بکار نمود. در این راستا با جذب امکانات پیشرفته آزمایشگاهی و صحرایی در بسیاری از طرحهای عمرانی در سطح استان پهناور خراسان در قالب کارهای مطالعاتی و آزمایشگاهی منشاء اثر گردید.

با عنایت به نقش آب در توسعه پایدار و بحران خشکسالی و خسارات شدید ناشی از سیلاب که دامن‌ گیر بسیاری از مناطق کشور عزیز ایران است و همچنین ارتباط تنگاتنگ علم ژئوتکنیک و نقش آن در سازه‌ های آبی، برآن شدیم تا وارد عرصه طرح ‌های منابع آب، سد سازی و آب و فاضلاب شویم.

در این راستا پس از تشخیص صلاحیت از طرف معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری، با جذب نیروهای کارآمد و راه ‌اندازی آرشیو فنی و بانک اطلاعات و نرم ‌افزارهای تخصصی عمران، آب و فاضلاب و نیز با اخذ گواهینامه ایزو  9001:2008  از شرکت اروتوف آلمان آمادگی خود را مبنی بر همکاری در زمینه ‌های ژئوتکنیک و مقاومت مصالح، توسعه منابع آب و سد سازی، آب و فاضلاب، آبیاری و زهکشی،  حفاظت و مهندسی رودخانه، محیط زیست و نقشه ‌برداری زمینی و همچنین خدمات مدیریت طرح و EPC در سراسر کشور اعلام می داریم:

1) انجام مطالعات امکان ‌یابی،‌ شناخت و مراحل اول و دوم پروژه‌ های سد سازی اعم از سد های خاکی، ‌بتنی و انحرافی.

2) مطالعات مهندسی رودخانه، شناسائی حریم بستر و ساماندهی آن.

3) مطالعات تغذیه مصنوعی و پخش سیلاب و سیستم‌ های هشدار سیل.

4) انجام مطالعات طراحی شبکه‌ های جمع ‌آوری آب ‌های سطحی، فاضلاب شهری و تصفیه ‌خانه ‌های فاضلاب.

5) انجام مطالعات طراحی شبکه‌ های آبیاری و زهکشی.

6) مطالعات بیلان آب‌ های سطحی و زیرزمینی و ارائه مدل ریاضی با استفاده از مدل ‌های‌ نرم ‌افزاری و نیز سیستم ‌های اطلاعات جغرافیایی (GIS).

7) مطالعات تاریخ آب و آبیاری، اعم از شناسایی، مرمت و بازسازی

8) مطالعات اثرات زیست محیطی پروژه ‌ها و آلودگی منابع آبهای سطحی و زیرزمینی.

9) طراحی سیستم‌ های ابزار دقیق مورد استفاده در سازه ‌های آبی.

10) مطالعات سیستماتیک و بهینه‌ سازی در بهره‌ برداری از منابع آب.

11) انجام آمار برداری از منابع آب‌ های سطحی و زیرزمینی.

12) انجام آزمایشات پمپاژ و تعیین پارامترهای هیدرو دینامیکی آبخوان.

درباره طراحی وب سایت شرکت کاوش پی مشهد

طراحی سایت شرکت مطالعاتی کاوش پی یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در ‫طراحی سایت عمرانی و ساختمانی شرکت کاوش پی مشهد سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در این سایت از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت کاوش پی مشهد بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.