وب سایت شركت مهندسين مشاور مهاب ثامن توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design Of Mahab Samen Company

http://mahabsamen.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شركت مهندسين مشاور مهاب ثامن یکی از شرکت های معتبر در زمینه نظارت اجرای پروژه ‌های مختلف در زمینه ‌های آب، فاضلاب و گاز انجام پروژه ‌های مطالعاتی در زمینه‌ های جمع ‌آوری آب‌ های سطحی، آب‌ رسانی روستایی، ‌آب ‌رسانی شهری، توزیع آب و طراحی خطوط انتقال و توزیع گاز در کشور می باشد که پیاده سازی سایت مهاب ثامن در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت مهندسين مشاور مهاب ثامن سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی درعین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شركت مهندسين مشاور مهاب ثامن

مهندسین مشاور مهاب ثامن توسط جمعی از مهندسین و مدیران کارآمد و مجرب استان خراسان رضوی به منظور ارائه خدمات مشاوره مهندسی و نظارت و مطالعات در سال 1378 تشکیل گردید. با توجه به اینکه اکثر قریب به اتفاق این اعضاء از مهندسین هستند که سال ها در مسائل فنی، عمرانی و مدیریتی استان خراسان و کشور مشغول به خدمت بوده ‌اند،‌ آشنایی کامل به نواقص و مشکلات پروژه ‌های فنی، عمرانی و مدیریتی دارند.

اعضای شرکت مهندسین مشاور مهاب ثامن با احساس مسئولیتی که در مقابل مردم و کشور دارند و تجربیاتی که از گذشته بدست آورده ‌اند، تلاش می کنند خدمات فنی و مهندسی مورد نیاز کشور را در زمینه ‌های مختلف به بهترین وجه ممکن ارائه نمایند.

شرکت مهندسین مشاور مهاب ثامن از ابتدای تاسیس تاکنون علاوه بر نظارت اجرای پروژه‌ های مختلف در زمینه‌ های آب، فاضلاب و گاز انجام پروژه‌ های مطالعاتی در زمینه‌ های جمع ‌آوری آب ‌های سطحی، آب ‌رسانی روستایی، ‌آب‌ رسانی شهری، توزیع آب و طراحی خطوط انتقال و توزیع گاز را نیز بر عهده داشته ‌و دارد.

کادر مدیریت شرکت مهندسین مشاور مهاب ثامن بر این اعتقاد است، داشتن تجربه کافی در زمینه نظارت بر اجرای پروژه‌ های عمرانی باعث افزایش کیفیت در طراحی و مطالعه پروژه‌ ها می گردد، زیرا با اشکالات و نواقص طرح ‌هایی که قبلاً طراحی شده و نظارت بر اجرای آنها، به عهده این شرکت بوده است آشنایی کامل داشته و بنابراین با نگاهی به آینده سعی در گسترش ارائه خدمات مشاوره در زمینه ‌های مطالعاتی و نظارتی دارد.

درباره طراحی وب سایت شركت مهندسين مشاور مهاب ثامن

طراحی وب سایت شركت مهندسين مشاور مهاب ثامن یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت مهندسی عمران شرکت مهاب ثامن سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت مهاب ثامن از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت مهاب ثامن بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: سفارش طراحی سایت