مجتمع تجاری و مسکونی مهر کوهسنگی

وب سایت مجتمع تجاری و مسکونی مهر کوهسنگی توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است

Mehr Kouhsangi Web Design

http://mehrkouhsangi.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

مهر کوهسنگی، مجتمعی عظیم واقع در خیابان کوهسنگی شهر مشهد بوده و در بخش های تجاری، گردشگری و مسکونی فعال می باشد. 

شرکت داده پردازی فراتک، طراح و اجرا کننده وب سایت مجتمع تجاری و مسکونی مهر کوهسنگی می باشد. طراحی این وب سایت با در نظر گرفتن خواسته های مدیران مجتمع ذکر شده، انجام شده است. 

در مورد مجتمع تجاری و مسکونی مهر کوهسنگی

مجتمع تجاری، مسکونی و گردشگری مهر کوهسنگی در شهر مشهد مقدس، واقع در خیابان کوهسنگی و در حاشیه پارک بزرگ کوهسنگی احداث گشته است.

پارک بزرگ کوهسنگی، پس از حرم مطهر رضوی از جایگاه بسیار بااهمیتی در شهر مقدس مشهد برخوردار است. جایگاه تاریخی فرهنگی و طبیعت شاداب و موسع کوهسنگی که با خاطراتی برای مردم و گردشگران پیوند خورده، اهمیت بازدید مجاوران و زائران از این مکان را در طول سالیان متمادی ارتقا داده است.

بی تردید مشهورترین و زیباترین گردشگاه شهر مشهد در دامنه، دو کوه پیوسته به هم به نام کوهسنگی واقع شده است.

در مورد طراحی وب سایت مجتمع تجاری و مسکونی مهر کوهسنگی

طراحی سایت مجتمع تجاری و مسکونی مهر کوهسنگی یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت مهر کوهسنگی سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی مجموعه فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت مجتمع مهر کوهسنگی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی مهر کوهسنگی به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.