وب سایت خدمات روانشناختی اندیشه زیبا توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design Of Andisheh Ziba Psychological Services

http://anziworkshops.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

خدمات روانشناختی اندیشه زیبا بعنوان یکی از مراکز روانشناختی فعال در کشور می باشد که طراحی سایت خدمات روانشناختی اندیشه زیبا در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1394 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت اندیشه زیبا سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این مرکز روانشناختی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت خدمات روانشناختی اندیشه زیبا

آدمی تنها زمانی دربند رویدادهای روزمره نخواهد شد که در اندیشه ای فراتر از آنها در حال پرواز باشد.

نتیجه سالها فعالیت درمانی و مشاوره و سخنرانی برای مردم و آگاهی از مشکلات مردم و نیاز شدید جامعه به گسترش برنامه های روانشناسی، ما را بر آن داشت تا طرحی نو دراندازیم. در این راستا، با اساتید بزرگ و مطرح کشور گفتگو کردیم تا ما را در برگزاری کارگاهها و همایشهای تخصصی برای درمانگران حوزه روانشناسی یاری کنند که این درمانگران از دانش و تجربیات ارزنده اساتید بهره ببرند و نهایتاً نتیجه آن را در جامعه و برای مردم عزیزمان به کار ببرند.

کارگاهها و همایشهایی که «اندیشه زیبا» ارائه می دهد از طریق سایت اندیشه زیبا و یا شماره پیامک سایت اندیشه زیبا (که در قسمت تماس با ما قید شده است) اطلاع رسانی می شود. سرفصل مطالبی که در کارگاه و یا همایش ارائه می شود و تعداد ساعات آموزشی آن و نوع گواهینامه ای که صادر خواهد شد در هر اطلاع رسانی قید خواهد شد.

ثبت نام کارگاه یا همایش و پرداخت هزینه شرکت از طریق سایت اندیشه زیبا انجام خواهد شد. مواردی که رایگان باشد اعلام می شود و نیازی به پرداخت هزینه نیست ولی ثبت نام رایگان انجام می شود. تاکنون کلیه همایشهای برگزار شده رایگان بوده و امیدواریم که بتوانیم این روند را ادامه دهیم. برهمین اساس مصمم شدیم ماهانه یک بار همایش رایگان تخصصی برگزار نماییم.

امید است درمانگران و فعالان حوزه روانشناسی با همیاری و کمک و ارائه پیشنهادها و انتقادهای سازنده خود ما را در این امر یاری کنند.

درباره طراحی وب سایت شرکتی خدمات روانشناختی اندیشه زیبا

پیاده سازی سایت خدمات روانشناختی اندیشه زیبا یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت روانشناسی اندیشه زیبا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت اندیشه زیبا از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در پیاده سازی و طراحی سایت اندیشه زیبا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت اندیشه زیبا بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.