وب سایت مرکز آموزش خانه عمران توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Web Design Of Khane Omran Sharif Training Centre

https://www.khanehomran.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

مرکز آموزش خانه عمران شریف در زمینه آموزش مهندسی و ارتقاء سطح دانش فنی در رشته ‌های مرتبط با عمران، معماری، برق و مکانیک در کشور فعالیت دارد که طراحی سایت مرکز آموزش خانه عمران شریف در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1394 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت مرکز آموزش خانه عمران شریف سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این مرکز آموزشی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

درباره مرکز آموزش خانه عمران شریف

مرکز آموزش مهندسین خانه عمران شریف در سال 1378 پایه‌ گذاری شده و در راستای آموزش مهندسی و ارتقاء سطح دانش فنی در رشته ‌های مرتبط با عمران، معماری، برق و مکانیک فعالیت مینماید. مرکز با وجود این باور که ارتقاء علمی دست ‌اندرکاران صنعت ساختمان کشور در همه سطوح اعم از مدیران ارشد،‌ مدیران کارگاهی، مهندسان و کارشناسان، تکنسین‌ های فنی و حتی کارگران ساده می تواند تاثیر به سزایی در کیفیت اجرایی پروژه‌ ها داشته و از هدر رفتن سرمایه ‌های ملی جلوگیری نماید، تاسیس شده است و به لطف خداوند متعال و در سایه الطاف امام رضا (ع) و همراهی مدیران و مسئولان و هم ‌اندیشی اساتید فرهیخته کشور و مدیران با تجربه و پشتیبانی مهندسان گرامی در این راه گام بر می دارد.

تجربه و دست‌آوردهای این سالها، ما را بر راهی که در آن گام نهاده بودیم، استوارتر نموده است.

با توجه به اینکه امکان دسترسی همه دست ‌اندرکاران صنعت ساختمان به دوره‌ های آموزشی حضوری در نقاط مختلف کشور وجود نداشت، مرکز آموزش مهندسین در سال 1386 در زمینه تهیه و انتشار کتابهای تخصصی و کاربردی آغاز به فعالیت نمود که نتیجه آن تا به حال انتشار 6 عنوان کتاب تخصصی می باشد که اغلب آنها مورد توجه جامعه دانشگاهی و مهندسی کشور قرار گرفته است و برخی از آنها به عنوان کتاب درسی هم معرفی شده ‌اند.

با توجه به رشد سریع علم و عدم امکان انتشار تازه‌ های علمی در قالب کتاب ‌ها، بر آن شدیم تا مجوز انتشار فصلنامه علمی و تخصصی خانه عمران را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کسب نماییم که این مهم در سال 1389 محقق گردید. مجوز فصلنامه به دو زبان فارسی و انگلیسی بوده و حوزه انتشار آن کشوری می باشد.

اهم فعالیت مرکز آموزش مهندسین

  - برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و کاربردی

  - برگزاری سمینارها و همایش های علمی و تخصصی

  - انتشار کتاب های تخصصی و کاربردی

  - انتشار فصلنامه خانه عمران

حال در جهت گسترش و توسعه بیشتر علوم کاربردی در زمینه مهندسی عمران و ساختمان و بهره‌گیری از توان علمی و فنی اساتید دانشگاهی و مهندسان گرانقدر در نقاط مختلف کشور، مرکز در حال ایجاد نمایندگی و مراکز مشابه در سراسر کشور می باشد.

درباره طراحی وب سایت شرکتی مرکز آموزش خانه عمران شریف

طراحی سایت مرکز آموزش خانه عمران شریف یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت مرکز آموزشی خانه عمران سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت مرکز آموزش خانه عمران از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در پیاده سازی و طراحی سایت خانه عمران از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت خانه عمران بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.