طراحی سایت شرکتی محصولات چسبی پایا کد

وب سایت شرکت پایاکد توسط شرکت فراتک در مشهد مقدس طراحی گردیده است.

Web Design Of Paya Code Comapny

http://www.paya-code.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت پایاکد یکی از شرکت های فعال در زمینه فروش انواع چسب، برچسب کاغذی، رول و ... در کشور میباشد که طراحی شرکت پایاکد در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت پایاکد سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت پایاکد

شرکت پایاکد در زمینه ارائه انواع چسب، برچسب، چاپگر برچسب، رول حرارتی، ریبون و انواع محصولات مرتبط در شهر مشهد فعالیت دارد. این شرکت که نمایندگی شعبه مرکزی پایاکد در تهران نیز میباشد بعنوان مرکزی برای خرید انواع چسب در شهر مشهد شناخته شده میباشد و آمادگی ارائه بهترین قیمت و بهترین کیفیت را به مشتریان خود دارد.

درباره طراحی وب سایت شرکتی پایاکد

طراحی سایت شرکت پایاکد یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت محصولات چسبی پایاکد سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود.

در طراحی سایت شرکت پایاکد از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت شرکت پایاکد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت نم بار مشهد بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.