وب سایت شرکتی محصولات مواد غذایی زشک توسط شرکت فراتک در مشهد پیاده سازی و طراحی شده است.

Website Design Of Zoshk Products Store

https://www.zoshkco.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت زشک یکی از شرکت های صاحب نام و پرآوازه در زمینه تولید محصولات غذایی و خوراکی است که پیاده سازی سایت  محصولات غذایی زشک در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1401 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی این وب سایت سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

اطلاعاتی درباره شرکت محصولات غذایی زشک

شرکت تولیدی حسنانو تولید کننده فراورده های غذایی زشک خراسان در سال 1358 کار خود را با تولید انواع کمپوت و کنسرو آغاز و در سال 1375 با مدیریت جدید در کیلومتر 22 جاده سنتو در زمینی به وسعت حدود 34 هکتار با زیربنای 30000 متر مکعب احداث گردید و با خرید ماشین آلات داخلی و خارجی به ظرفیت و تنوع تولیدات خود افزود و هم اکنون با تولید انواع کمپوت، کنسرو گوشتی و غیر گوشتی، انواع مربا، انواع سس سالاد، کچاپ و مایونز با کیفیت عالی و رعایت استانداردهای ملی در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماید. اخـذ استانـداردهای ملـی و بین المللـی از ابتـدای فعـالیت و تمـدید و ارتـقای سـالانه ی آن ها و مشتریان وفادار گـواه تعـهد این شـرکت و کارکنان آن به تولید محصول با کیفیت می باشد.

 

اطلاعاتی درباره طراحی وب سایت محصولات مواد غذایی رب زشک

طراحی سایت شرکتی محصولات مواد غذایی زشک یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در پیاده سازی سایت محصولات غذایی رب زشک سعی شده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل طراحی سایت بهره برده شود. به طوری که از وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت محصولات غذایی زشک از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی زشک بکار گرفته شده است می توان به jQuery ,HTML ,CSS3 ,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: سفارش طراحی سایت، طراحی سایت کارخانه، ‫نمونه سایت کارخانه