سایت شرکت شهر بابانا توسط شرکت فراتک در مشهد مقدس پیاده سازی شده است.

Web Desigh Of Shahr Babana Company

http://www.shahrbabana.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت شهر بابانا یکی از بزرگترین شرکت های تولید کیک و کلوچه در کشور و همچنین اولین و بزرگترین تولیدکننده محصولات کیکی بدون کاغذ در کشور می باشد که پیاده سازی سایت شهر بابانا در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای پیاده سازی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت شهر بابانا سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شهر بابانا

شرکت شهر بابانا در سال 1379 تاسیس گردیده و در سال 1383 به بهره برداری رسیده است. این شرکت با تولید دونات، پیراشکی، کروسان و محصولات دانمارکی فعالیت خود را آغاز نمود. پس از مدتی با تغییر رویکرد خود اقدام به تولید انواع کیک های روغنی بدون کاغذ نمود. در فاز اول کارخانه، با بهره‌گیری از شش خط، کیک ‌های روغنی و انواع کاپ کیک تولید می شود. شایان ذکر است که شهر بابانا اولین و بزرگترین تولیدکننده محصولات کیکی بدون کاغذ در ایران می باشد.

با پیشرفت کسب و کار و موفقیت در تولید کیک های بدون کاغذ هیات مدیره شرکت رویکرد تازه ای اتخاذ و تصمیم به توسعه فعالیت خود به صورت تخصصی در زمینه تولید کیک ها با اشکال جدید و مغزی های متنوع گرفت. در سال 94 فاز دوم این مجموعه با خطوط تولید دونات و کلوچه، خط تولید کیک‌های اسفنجی و دو خط تولید کیک‌های روغنی و کاپ کیک راه اندازی گردید.

در حال حاضر این شرکت، با ظرفیت تولید سالانه 20 هزار تن، انواع کیک های روغنی، لایه ای، کلوچه و دونات را تولید می نماید. برخی از برندهای این شرکت عبارتند از: باباجون، بابادو، بابانا، باباعسلی، باباشیرین، بابامن، باباتک، باباسو،بابابزرگ، بابان و ....

شرکت شهر بابانا با تولید محصولات متنوع، حفظ کیفیت و توجه به نیاز مصرف کنندگان توانسته تا کنون در بازارهای داخلی و خارجی محصولات خود را عرضه نماید. در حوزه صادرات، محصولات این شرکت به کشورهای عراق، افغانستان و ... صادر میگردد.

ایجاد شبکه بازاریابی و فروش، نوآوری و تنوع بخشیدن به محصولات، توجه به نیاز مصرف کنندگان و در اختیار داشتن کادر مجرب و متخصص در کلیه بخش ها را می توان از عوامل موفقیت این شرکت دانست. پرسنل متخصص در واحد کنترل کیفیت  مورد تائید اداره نظارت و استاندارد در هر فاز، سلامت محصولات ما را تضمین می نمایند.

درباره پیاده سازی وب سایت شهر بابانا

طراحی سایت شرکت شهر بابانا یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت محصولات غذایی شهر بابانا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود.

در طراحی سایت شرکت شهر بابانا از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در پیاده سازی سایت بابانا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شهر بابانا مشهد بکار گرفته شده است می توان به jQuery ,HTML5 ,Boostrap ,CSSt  JavaScriptاشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: ساخت سایت