وب سایت شرکت کشت و صنعت سادات خراسان تولید کننده محصولاتی از قبیل کنسرو، مربا، رب و محصولات غذایی توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Seyyed Food Products Web Design

http://www.sadatkhorasan.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت کشت و صنعت سادات خراسان (محصولات غذایی سید) یکی از شرکت های صاحب نام و پرآوازه در زمینه تولید محصولات غذایی و خوراکی است که طراحی سایت محصولات غذایی سید در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1390 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید.

در طراحی وب سایت محصولات سید سعی گردیده است خواسته های مدیران این شرکت در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

در مورد محصولات غذایی سید

مجتمع کشت و صنعت سادات خراسان با نام تجاری شناخته شده سید در سال 1374 تاسیس و در سال 1379 به بهره برداری رسید. بیشترین فعالیت واحد محصولات غذایی سید در زمینه تولید رب گوجه فرنگی بوده و هم اکنون علاوه بر آن تولید کننده 16 نوع محصول دیگر اعم از کنسرو، کمپوت، مربا و ... می باشد.

کلیه کارکنان مجتمع کشت و صنعت سادات خراسان همواره در تلاش هستند تا با حفظ کیفیت محصولات و نیز تولید انواع محصولات دیگر نیاز مشتریان عزیز خود را برآورده کرده و بر تعداد مشتریان خود بیفزایند.

درباره طراحی وب سایت محصولات غذایی سید

طراحی سایت شرکت مجتمع کشت و صنعت سادات خراسان یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در این وب سایت سعی شده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود. به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت مجتمع کشت و صنعت سادات خراسان از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی محصولات سید بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.