وب سایت شرکت الیاس سانیا توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Elyas Saniya Company Web Design

http://elyassaniya.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت الیاس سانیا یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید انواع محصولات غذایی همچون کیک صنعتی، نان پیتزا، دونات تخمیری، خامه قنادی، نان سنگک، نان جو، پودر کیک های قنادی و ... در کشور میباشد که طراحی شرکت الیاس سانیا در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت الیاس سانیا سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت غذایی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد الیاس سانیا

شرکت الیاس سانیا در سال ١٣٨٩ با تولید بهبود دهنده مایع کیک کار خود را آغاز کرد. ویژگی این ترکیب افزایش لطافت و ماندگاری کیک بود نکته جالب اینکه در آن زمان شرکت با تولید تنها یک محصول توانست جایگاه خوبی در بازار ایجاد نماید.

در ادامه کار شرکت با تولید محصولات جدید رشد خود را با توسعه محصول رقم زد، نکته ای که در نوآوری هر محصول جدید مد نظر بود این بود که  از طریق هر کالای جدید برای مشتری مزیت رقابتی خلق کرد که این مزیت رقابتی باید با افزایش بهره وری همراه باشد.

یعنی با حفظ قیمت تمام شده به افزایش کیفیت محصول مشتری دست یابیم، در حال حاضر شرکت الیاس سانیا با تولید بیش از ٣٠ ترکیب  در زمینه تولید انواع : کیک صنعتی ، نان پیتزا ، دونات تخمیری ،خامه قنادی ، نان سنگک ، نان جو ، پودر کیک های قنادی ، روغن جدا کننده از قالب و پودر کیک صنعتی گام موثری در راستای توسعه بازار برداشته است. هدف شرکت الیاس سانیا تا پایان سال ١٣٩٦ رسیدن به جایگاه اول ایجاد مزیت رقابتی برای مشتریانش می باشد.

تعدادی از شرکت هایی که ما افتخار همکاری با آنها را داریم می توان به شرکت های مینو، آشنا، دالین مهر(بینگو پلاس)، اکباتان، شونیز، عباسپور، شیرین ناب باختر، صنایع غذایی نظری، شیرین وطن، آذر طعمی نو، پدیده آشنای نفیس، ستاره حام، درنای بنیس، سهند درویش، تنومند، شیرین غلات بناب، گل عسلی شیراز، رابطه همدان، صنایع غذایی هراتی، آذر لیما، کیمیا سلامت، تندیر ساری، کیک و کلوچه ایران، کیک و کلوچه شاهپور، سیرنگ، شهریار کام، صنایع غذایی مقدسی، فراچاشت و کیک ریحان ، کیک سادات، کیک مقصود، کیک مکتبی در افغانستان و ... اشاره کرد.

درباره طراحی وب سایت شرکت الیاس سانیا

طراحی سایت شرکت الیاس سانیا یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت الیاس سانیا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود.

در طراحی سایت شرکت الیاس سانیا از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت الیاس سانیا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت الیاس سانیا بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.