وبسایت شرکت صنایع غذایی اروم آدا توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design of Urumada Food industry

https://www.urumada.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت صنایع غذایی اروم آدا یکی از برندها و شرکت های صاحب نام و پرآوازه در زمینه تولید انواع محصولات غذایی از جمله رب، مربا، کمپوت، آبمیوه و دیگر محصولات غذایی در کشور می باشد که طراحی سایت شرکت اروم آدا در مشهد مقدس و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی وبسایت صنایع غذایی اروم آدا سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

اطلاعاتی درباره صنایع غذایی اروم آدا

شرکت اروم آدا در کشور ایران، 9 کیلومتری شهر ارومیه در جاده سنتو در محیطی بسیار خوش آب و هوا و با مساحت تقریبی 52000 متر مربع و 19500 مترمربع زیر بنا تاسیس گردیده است. این شرکت در پانزدهم آبان سال 1370 به منظور تولید انواع محصولات غذایی به بهره برداری رسید تولیدات اروم آدا در ابتدا شامل انواع رب گوجه فرنگی بود که به تدریج و با توجه به نیاز مشتریان و نیز سیاستهای توسعه شرکت تعداد و تنوع محصولات افزایش یافت.

مدیریت اروم آدا با باور این دو شعار که کیفیت مسیر ماست نه مقصد ما و همواره حق با مشتری است، خط مشی کیفیت و ایمنی خود را با اطمینان از جلب رضایت مشتری با برآورده سازی کیفیت مطلوب و تاثیر گذار بر زندگی مشتری قرار داده است.

برای این منظور اهداف زیر مد نظر قرار دارد:

 عرضه محصول قابل رقابت در بازار داخلی و خارجی

 صادرات محصول به کشور های مختلف

 حضور سالانه در نمایشگاههای خارجی

 تولید محصولاتی که از طرف مشتری پیشنهاد می گردد، درصورتی که از نظر اقتصادی به صرفه باشد.

 رعایت نکات بهداشتی و کنترل مداوم در تولید، کارکنان و محصولات تولیدی

 نظر خواهی مستمر از مشتریان و ارزیابی این نظرات برای بهبود مستمر

 حفظ کیفیت محصولات مطابق با الزامات قانونی، ملی و مشتری

 ایجاد بستر مناسب جهت ارائه نقطه نظرات بهداشتی در خطوط تولید توسط مسئولین و اپراتور های تولید

 پیاده سازی و حفظ سیستم مدیریت کیفیت  Quality Assurance

 حمایت و همکاری با مؤسسات علمی و پروژه های تحقیقاتی

شرکت اروم آدا، برای مدیریت کیفیت و نیز سلامت و ایمنی محصولاتش اقدام به اخذ گواهینامه های مربوطه، از سال 1377 آغاز و تا کنون ادامه یافته است به نحوی که شرکت اروم آدا مفتخر است که هم اکنون گواهینامه استاندارد ایزو 9001 نسخه 2000 را از شرکت (TUV NORD) که از معتبر ترین مراجع صدور گواهینامه مدیریت کیفیت است را دارا می باشد.

اخذ نشان بین المللی حلال

گواهی نامه بین المللی (FDA (Food and Drug Administration از شرکت FDA Registrar Corp

مدیریت شرکت اروم آدا، با التزام به موارد فوق کلیه کادر شرکت را موظف به پایبندی به موارد و اهداف عالیه فوق نموده است.

شرکت اروم آدا در بعد صادرات، با توجه به خط مشی شرکت، رقابت در بازار های خارجی را جزء برنامه های اساسی خود قرار داده، به نحوی که در حال حاضر صادرات به کشور های زیر انجام می پذیرد:

کانادا، سوئد، آمریکا، انگلستان، فرانسه، هلند، روسیه، روسیه سفید، آلمان، استرالیا، ژاپن، مالزی، ترکیه، عراق، کویت، عربستان سعودی، نیجریه، کنیا، تانزانیا، بحرین و ...

اهمیت به نظرات مشتری جزء مهمترین برنامه های این شرکت است به نحوی که اروم آدا همیشه منتظر پیشنهادات و انتقادات مشتریانش می باشد.

درباره طراحی وبسایت صنایع غذایی اروم آدا

طراحی وبسایت صنایع غذایی اروم آدا یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت محصولات غذایی صنایع غذایی اروم آدا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وبسایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وبسایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی وبسایت صنایع غذایی اروم آدا از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی وبسایت صنایع غذایی اروم آدا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت اروم آدا بکار گرفته شده است می توان به jQuery ,HTML5 ,Boostrap ,CSS33,JavaScript  اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.