وب سایت فروشگاهی باراد یکی از فروشگاه های اینترنتی آنلاین طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Medical Products Barad Web Design

http://barad.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین محصولات طبی باراد می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1395 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی باراد هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی محصولات طبی می باشد و محصولات ارگونومیک مختلفی را جهت فروش در سایت خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی باراد

نشستن های غلط و طولانی فشار بسیار زیادی به ساختار اسکلتی عضلانی بدن وارد می کنند به همین دلیل درست نشستن به تجهیزات نیازمند است. تجهیزاتی که باید  قبل از تاکید و تشویق تکنولوژی به نشستن های هر چه بیشتر مورد استفاده قرار می گرفت .

تجهیزات ارگونومی می توانند فشارهای وارد بر نقاط حساس بدن را کاهش دهند و از دردها و بیماری های اسکلتی عضلانی بکاهند. بعضی از تجهیزات ارگونومی نیز به شما کمک می کنند بدنتان را در وضعیت صحیح و به اصطلاح در پوسچر صحیح قرار دهید.

قرارگیری بدن در وضعیت صحیح مزایای خارق العاده ای برای سلامت انسان از جمله جلوگیری از آسیب های اسکلتی عضلانی، بهبود تنفس و اکسیژن رسانی به مغز، افزایش اعتماد به نفس و ... دارد.

وب سایت فروشگاهی باراد به عنوان اولین تولیدکننده محصولات ارگونومیک در ایران، تلاش کرده است در کنار آموزش های ارگونومی و افزایش آگاهی افراد نسبت به ضرورت نحوه صحیح نشستن، محصولاتی با کیفیت را با کمک متخصصین علم ارگونومی در داخل کشور تولید و عرضه نماید.

امید است توانسته باشیم سهم کوچکی در سلامتی نیروی کار جامعه و بهینه سازی ساعات کار داشته باشیم.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین باراد

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش محصولات ارگونومیک در ایران است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی برای خود بدست آورد.

در طراحی وب سایت  فروشگاهی محصولات طبی باراد از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو یا واکنش گرا نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنش گرا بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی باراد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین باراد بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.