وبسایت شرکت سرو زیست پویا توسط شرکت فراتک در مشهد مقدس طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Web Design of Sarv Zist Pooya Company

http://sarvzistpooya.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت سرو زیست پویا یکی از شرکت های فعال تهيه، توليد و عرضه بذور صيفی در کشور می باشد که طراحی سایت سرو زیست پویا در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت سرو زیست سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت تولیدی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

آشنایی با شرکت سرو زیست پویا

در پی سیاستگذاری شرکت های مطرح تولید کننده بذر در دنیا مبنی بر قطع تولید بذور استاندارد یا OP و حضور شرکت های بسته بندی کننده یا Packer در سال های اخیر در بازار منطقه، به علت نیاز بازار و مشاهده مشکلات متعدد از جمله عدم یکنواختی، خلوص و دیگر مسائل و از سوی دیگر مساعد بودن شرایط تولید بذر استاندارد در کشور از لحاظ تنوع کشت، تنوع آب و هوایی و هزینه کمتر، برند پویا بذر یا POOYA SEEDS در سال 1390 با هدف تهیه، تولید و عرضه بذور صیفی به ثبت رسید.

در گام اول ارقام مرغوب و مورد تایید صیفی جات از تولید کنندگان داخلی خریداری شد و در برند پویا سید عرضه گردید و از سال 1393 سایت تولید بذر پویا سید در نزدیکی مشهد تاسیس شد و با استفاده از کارشناسان مجرب و عقد قرارداد با کشاورزان متخصص اقدام به تولید بذور صیفی نمود.

اهداف مجموعه تولید بذر پویا POOYA SEEDS

  • تولید بذور OP سازگار با شرایط آب و هوایی منطقه و خلوص بالا از طریق انتخاب مناطق ایزوله جهت تولید ارقام مختلف.
  • نظارت بر مراحل کاشت، داشت و برداشت و مخلوط کشی و حذف صفات نامطلوب
  • الیت گیری و انتخاب برگزیده ها جهت رسیدن به صفات مطلوب
  • شناسایی ارقام بومی محصولات مختلف و خالص سازی و تکثیر آنها به روش استاندارد
  • امکان تهیه بذور استاندارد یا OP با قیمت مناسب تر و کیفیت بالاتر در مقایسه با ارقام مشابه وارداتی برای کشاورزان.

چشم انداز آینده مجموعه تولید بذور پویا سید POOYA SEEDS

  • ایجاد لاین های خالص از ارقام استاندارد موجود در بازار و همچنین ارقام محلی و بومی محصولات مختلف صیفی جات در کشور.
  • اقدام به تولید بذور هیبرید با بهره گیری از دانش بومی و ارقام و لاین های خالص شده موجود.

آشنایی با طراحی وب سایت شرکت سرو زیست پویا

طراحی سایت شرکت تولیدی سرو زیست پویا یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت محصولات غذایی و کشاورزی شرکت سرو زیست پویا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت سرو زیست پویا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سرو زیست پویا بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.