وب سایت شرکت مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web design Complex Factories Razavi Hebelex

http://hebelexrazavico.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی یکی از برندها و شرکت های تولید کننده بلوک و چسب هبلکس در کشور میباشد که طراحی سایت شرکت هبلکس رضوی در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی

شرکت مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی بعنوان تولید کننده انواع بلوک و چسب هبلکس در کشور فعالیت میکند که این مجموعه زیر نظر آستان قدس رضوی بوده و فعالیت ها آن تحت نظارت این سازمان میباشد.

درباره طراحی وب سایت شرکت مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی

طراحی سایت شرکت مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت هبلکس رضوی سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت شرکت مجتمع کارخانجات هبلکس رضوی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت کارخانجات هبلکس رضوی بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.