وب سایت مجتمع تجاری اقامتی آراد توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

Web Design of Arad Accommodations Commercial Complex

http://aradpaya.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

مجتمع بزرگ شرکتی تجاری اقامتی آراد بعنوان یکی از مجتمع های در حال احداث در شهر مقدس مشهد با امکانات ویژه میباشد که طراحی سایت مجتمع آراد در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1394 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی وب سایت این مجتمع تجاری، اقامتی سعی گردیده است خواسته های مدیران این مجموعه در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

درباره مجتمع تجاری و اقامتی آراد

مجتمع بزرگ تجاری و اقامتی آراد در شهر مقدس مشهد، در حاشیه بلوار 50 متری شارستان رضوی، از سمت خیابان آیت‌ الله شیرازی و در فاصله‌ 200 متری از حرم مطهر رضوی قرار گرفته است. این مجتمع در زمینی به وسعت بیش از 4300 متر مربع و با زیر بنای 43000 متر مربع در 14 طبقه، دارای دو بخش تجاری و اقامتی به همراه فضاهای تفریحی و رفاهی مانند هایپر مارکت، شهربازی، سالن ماساژ (اسپا)، سونا، رستوران و... در حال احداث می باشد.

بخش تجاری این مجتمع با زیر بنای 13000 متر مربع در 4 طبقه شامل 299 واحد تجاری با متراژ 12 تا 50 متری است که دسترسی به آنها از طریق چندین آسانسور و پله‌ برقی صورت می گیرد. در یکی از طبقات این بخش نیز هایپر مارکت بزرگ مجتمع قرار خواهد گرفت.

بخش اقامتی مجتمع آراد با رویكرد ساخت واحدهای مسكونی ویژه و با ارائه خدمات هتلی احداث خواهد شد. نوع خدمات و امکانات این بخش به صورتی است که علاوه بر واگذاری قطعی واحد به خریداران، ایشان می توانند در زمانی که حضور ندارند از طریق مدیریت بهره برداری مجتمع نسبت به اجاره دادن واحد خود اقدام نموده و از این طریق کسب درآمد نمایند.

واحدهای اقامتی با زیر بنای 16000 متر مربع در 8 طبقه اجرا می شود که شامل 206واحد با متراژ 50 تا 80 متری است. این بخش به صورتی طراحی شده که ورودی آن از طبقه همکف بدون هیچگونه تداخلی با فضای تجاری انجام پذیرد.

درباره طراحی وب سایت مجتمع تجاری و اقامتی آراد

طراحی سایت مجتمع بزرگ تجاری و اقامتی آراد یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت مجتمع تجاری و اقامتی آراد سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت مشهد بصورت اختصاصی و ویژه توسط فراتک به شمار می رود.

در طراحی سایت مجتمع بزرگ تجاری و اقامتی آراد از آخرین تکنیک های طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنشگرا یا Responsive بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت .... از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی ... بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.