وب سایت شرکت مترول توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است

Matrol Web Design

https://www.matrol.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت مترول در زمینه تولید و طراحی قطعات آلومینیومی از جمله انواع درب و پنجره های آلومینیومی و UPVC در ایران فعالیت می نماید. 

طراحی سایت شرکت مترول توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1397 انجام پذیرفته است و یکی از بهترین نمونه کارهای شرکتی داده پردازی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت مترول سعی گردیده است تمامی خواسته های مدیران شرکت مترول در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

در مورد شرکت مترول

مترول در سال ١٣٨٩  در زمینه  صنعت آلومینیوم و الکترونیک تاسیس گردید و با توجه به نیاز روز افزون جامعه به بخش اتوماسیون ، شروع به تولید و عرضه و پخش انواع درب های اتوماتیك ( کرکره آلومینیومی ) و مقاطع اختصاصی آلومینیومی درب اتوماتیک نمود و در سرتاسر ایران عزیز پخش کرد. سپس شرکت در برنامه توسعه در  سال ١٣٩٢ شروع به تولید انواع برد كركره و برد دوربین نمود. در سال ١٣٩۵ پس از بررسی های فراوان شرکت مترول زمینه کار خود را جهت به روز شدن و همگام با صنعت روز جهان تغییر داد و پا به عرصه تولید پادری و ترمز پله آلومینیومی وگردگیر های ورودی کرد. در همین راستا در اواخر سال 1395 برای اولین بار در خاورمیانه ، دستگاه وكیوم كفش را اختراع و به ثبت رساند. در سال 1396 شرکت با توجه نیاز مبرم جامعه به امنیت ، شروع به واردات ویندو فیلم امنیتی از کشورهای آلمان و کره کرد. همچنین در همین سال با توجه به احاطه متخصصان و پرسنل این شرکت در زمینه آلومینیوم، مترول اقدام به خرید جدیدترین دستگاه های مونتاژ در و پنجره آلومینیومی و UPVC  نمود ، که در این زمینه فقط کیفیت را سرلوحه خود قرار داد.

مترول تنها شركتی است كه گواهی ایزو ٩٠٠١ و گواهی ایجاد فرایند نانو سیل در آلومینیوم را دریافت كرده است و با افتخار می توانیم بگوییم طی مدت کوتاهی پروژه های بزرگی را قرارداد و تولید و تحویل نموده است.

در مورد طراحی وب سایت شرکت مترول

طراحی سایت شرکت مترول یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت مترول سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت مترول از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی مترول به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.