وب سایت شرکت گوفر چوب تولید کننده انواع مبلمان مدرن خانگی و سرویس خواب توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Gopher Wood Web Design

http://www.gopherwood.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت گوفر چوب یکی از شرکت های بنام و پرآوازه در زمینه تولید انواع مبلمان مدرن خانگی و سرویس خواب در کشور میباشد که طراحی سایت گوفر چوب در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1390 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی وب سایت گوفر چوب سعی گردیده است خواسته های مدیران و مسئولین این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی و طراحی گردد.

در مورد شرکت گوفر چوب

گوفر چوب افتخار دارد که همواره بر اصل مشتری مداری پایبند بوده و در جهت جلب رضایت مشتریان خود میکوشد تا با استفاده از خدماتی همچون ۲۴ماه گارانتی، 60 ماه خدمات پس از فروش محصولات، ایجاد نمایندگی های متعدد در سراسر کشور، واحد روابط عمومی برای بررسی پیشنهادات، انتقادات و شکایات و پیگیری مشتریان و در کنار همه این ها با ارائه محصولاتی متنوع، جذاب و با کیفیت، صداقت خود را به اثبات برساند.

گوفر چوب با سال ها تجربه در تولید سرویس خواب و مبلمان مدرن توانسته است تحت مدیریت و برنامه ریزی صحیح و با بهره گیری از ماشین آلات و تکنولوژی مدرن همراه با برخورداری از دانش و توانمندیهای فنی، مهندسی و مدیریتی، طرحهای انحصاری با قیمت مناسب و کیفیت بالا را تولید نماید و به عنوان یک تولید کننده موفق در تولید محصولات چوبی جز بی رقیب ترین تولیدکنندگان سرویس خواب و مبلمان مدرن در سطح کشور باشد.

مدیریت محترم کارخانه گوفر بر آن است تا با ایجاد تعامل و همدلی بین خود و مشتریان پلی استوار ایجاد نماید تا شاهد موفقیت روز افزون شرکت گوفر چوب باشد و لحظاتی آرام همراه با آسایش را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

درباره طراحی وب سایت گوفر چوب

طراحی سایت شرکت گوفر چوب یکی دیگر از نمونه کارهای داده پردازی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت گوفر چوب سعی شده از آخرین تکنیک های روز برنامه نویسی در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی و افکت های متنوع یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت گوفر چوب از آخرین تکنیک های طراحی سایت Responsive نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا Responsive بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت گوفر چوب از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی گوفر چوب بکار گرفته شده است میتوان به Bootstrap,jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.