وب سایت شرکت مبتکران بتن شرق توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است

GFRC Web Design

http://www.gfrc.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

مبتکران بتن شرق مجموعه ای دانشگاهی است که از سال 1392 در حوزه فناوری های نوین ساختمان فعالیت می‌نماید. وب سایت این شرکت در سال 1397 توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی گردیده است.

در طراحی سایت شرکت مبتکران بتن شرق تلاش گردیده تمامی نیازها و درخواست های مدیران مجموعه در نهایت زیبایی اجرا شود.

در مورد شرکت مبتکران بتن شرق

مبتکران بتن شرق مجموعه ای دانشگاهی است که در حوزه فناوری های نوین ساختمان فعالیت می‌نماید. این مجموعه از سال 1392 فعالیت خود را با مرکزیت دانشگاه فردوسی مشهد آغاز نمود و اکنون تولید کننده قطعات پیش ساخته از جمله:

GRC(Glassfiber reinforced concrete)

GRG(glassfiber reinforced gypsum)

PRC(polymer reinforced concrete)

 FRP(fiberreinforced polymer)

در شرق کشور محسوب می‌گردد. مبتکران بتن با تکیه بر متخصصین و اساتید دانشگاه بصورت مستمر دستاوردهای نوینی را به صنعت ساختمان ارائه خواهد نمود و در زمینه طراحی و تولید پوسته‌های نمای ایرانی-اسلامی، نماهای مدرن، دکوراسیون داخلی و مبلمان‌های شهری فعالیت می‌نماید.

در مورد طراحی سایت شرکت مبتکران بتن شرق

طراحی سایت شرکت مبتکران بتن شرق یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت مبتکران بتن شرق سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی زیبا و درخور توجه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت مبتکران بتن شرق از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی مبتکران بتن شرق به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.