وب سایت گروه لوازم خانگی گلدن لایف توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Golden Life Web Design

http://goldenlife.co.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

گروه لوازم خانگی گلدن لایف فعال در زمینه ارائه لوازم خانگی و خدمات مربوط به آن به بیش از 25 هزار مشتری در کشور میباشد که طراحی سایت گلدن لایف در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت گلدن لایف سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این گروه در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد گروه لوازم خانگی گلدن لایف

گروه لوازم خانگی گلدن لایف در ابتدا با عنوان ونوس، در سال 1376 تاسیس گردید و در زمینه توزیع بلورجات آغاز به کار نمود. مدیریت فروشگاه، مهندس امید رحیم آبادی، از همان ابتدا ایجاد یک شبکه گسترده فروش را در چشم انداز آینده رقم می زدند. این مجموعه درحال حاضر پس از گذشت 18 سال در 3 شعبه مجهز و وسیع و با به کارگیری بیش از 70 نفر نیروی انسانی کار آزموده و مجرب به ارائه لوازم خانگی و خدمات مربوط به آن به بیش از 25 هزار مشتری مجموعه میپردازد.

تسهیلات فروش، تسهیلات ویژه مشتریان وفادار، خدمات پس از فروش، ارائه کالاهای متنوع با نام های تجاری معتبر در دسترس مشتری، مزایای گروه لوازم خانگی گلدن لایف و افتخاری برای سهامداران، مدیران و پرسنل میباشد.

درباره طراحی وب سایت گروه لوازم خانگی گلدن لایف

طراحی سایت گلدن لایف یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت گلدن لایف سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در پیاده سازی و طراحی سایت شرکت گلدن لایف از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت گلدن لایف بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.