طراحی سایت شرکت قندچناران توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد انجام شده است

Web Design of Chenaran Sugar

https://www.chenaransugar.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت سهامی خاص قند چناران در سال 1334 با ظرفیت مصرف روزانه 350 تن چغندر تاسیس شده است که طراحی سایت شرکت سهامی خاص قند چناران در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1396 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی وب سایت شرکت سهامی خاص قند چناران سعی گردیده است خواسته های مدیران و مسئولین این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی و طراحی گردد.

اطلاعاتی درباره شرکت قند چناران

شركت قند چناران با ظرفيت اسمی مصرف هزار تن چغندر قند در روز يكی از واحدهای زنجيره صنعت قند و شكر كشور با سابقه طولانی را تشكيل می دهد. رسالت ما تامين يكی از مهمترين اقلام مواد اوليه صنايع غذايی و آشاميدنی و نيز تكميل محصولات سبد غذايی ضروری خانوار است. با توجه به چرخش تاريخی اين صنعت از گردونه انحصار دولتی به بازار نيمه باز و سپس محيط كاملا رقابتی، بقای شركت منوط به اتخاذ روشهای نوين مديريتی متناسب با فضای جديد حاصل از رفع انحصار و ورود به بازارهای ملی و بين المللی است.

درباره طراحی وب سایت شرکت سهامی قند چناران

طراحی سایت شرکت سهامی قند چناران یکی دیگر از نمونه کارهای داده پردازی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت محصولات غذایی سهامی قند چناران سعی شده از آخرین تکنیک های روز برنامه نویسی در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی و افکت های متنوع یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت سهامی قند چناران از آخرین تکنیک های طراحی سایت Responsive نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا Responsive بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت شرکت سهامی قند چناران از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی قند چناران بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.