وب سایت شرکت فناوری های راهبردی آریاز توسط شرکت فراتک در مشهد مقدس پیاده سازی و طراحی شده است.

Web Design Of Ariaz Company

http://www.ariaz.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت فناوری های راهبردی آریاز یکی از شرکت های فعال در زمینه فناوریهای نوین صنعت ساختمان در کشور می باشد که طراحی سایت آریاز در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1394 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت فناوری های راهبردی آریاز چوب سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد شرکت فناوری های راهبردی آریاز

شرکت فناوری های راهبردی آریاز در سال 1385 و با هدف فعالیت در زمینه فناوری های نوین صنعت ساختمان، شکل گرفت. این مجموعه توانست با بهره گیری از اساتید و مهندسان مجرب در رشته های مختلف مدیریت، صنایع، الکترونیک، قدرت، کنترل، مخابرات، مکانیک سیالات و کامپیوتر، تیم مدیریت جامع و پایداری را تشکیل دهد.

این مجموعه با تامین کالاهای با کیفیت از شرکت های معتبر بین المللی و نیز به کارگیری کارشناسان با تجربه، توانسته است خدمات جامعی را در سطوح زیر ارائه نماید:

  • مشاوره و طراحی
  • تامین کالا
  • اجرای پروژه
  • نگهداری و راهبری
  • آموزش

این شرکت با تاسیس شرکت های زیر مجموعه توانسته است یک هلدینگ تخصصی در حوزه فناوری های مدرن ایجاد نماید.

درباره طراحی وب سایت شرکتی فناوری های راهبردی آریاز

طراحی وب سایت شرکت فناوری های راهبردی آریاز یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت سیستم های هوشمند و تجهیزات کامپیوتری فناوری های راهبردی آریاز سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود.

در طراحی سایت شرکت فناوری های راهبردی آریاز از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت آریاز از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت آریاز مشهد بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: سفارش طراحی سایت