طراحی وب سایت فروشگاهی دوزلی

وب سایت شرکت دوزلی توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی شده است.

Web Design of Doozli

https://www.doozli.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت دوزلی فعال در حوزه بسته بندی و توزیع آجیل و خشکبار می باشد. 

وب سایت این مجموعه در سال 1398 توسط شرکت داده پردازی فراتک در شهر مشهد طراحی و پیاده سازی شده است. جهت راه اندازی وب سایت شرکت دانه آفرين ارس تمامی نیازهای مدیران مجموعه در نظر گرفته شده و وب سایت بر اساس درخواست های آنان طراحی گردیده است. 

اطلاعاتی درباره فروشگاه دوزلی

شرکت دانه آفرين ارس با برند دوزلی تام به همت  محمد  ممقاني تاسیس گردید که دارای سابقه ای 20ساله در زمینه تفت، بسته بندی و توزیع آجیل و خشکبار می باشد.

اعتقاد مدیریت این شرکت همواره تولید بهترین محصول بوده و در سایه  تلاش بالای پرسنل خود موفق به اخذ گواهینامه های  ISO 9001:2008، ISO 22000:2005، HACCP و HALAL گردیده است. اندیشه ما همواره جلب رضایت مشتری و ارائه محصول با کیفیت در کنار تنوع و گستردگی بوده است.

در مورد طراحی وب سایت شرکت دوزلی

طراحی سایت شرکت دوزلی یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت فروشگاهی محصولات غذایی دوزلی سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت دوزلی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی و فروشگاهی دوزلی به کار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.