طراحی سایت شرکت فرش نگین مشهد

سایت شرکت فرش نگین مشهد توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design of Negin Mashhad Company

http://negincarpet.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت فرش نگین مشهد یکی از برندها و شرکت های معتبر تولید کننده انواع فرش های ماشینی در کشور می باشد که طراحی سایت فرش نگین در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی  سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت فرش نگین مشهد سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

آشنایی با فرش نگین مشهد

شرکت فرش نگین مشهد در سال 1371 تأسیس و به بهره برداری رسیده و تولید کننده انواع فرشهای ماشینی می باشد. فرش نگین مشهد به منظور اطمینان و اعتماد مشتری سیستم تضمین کیفیت مناسبی را مطابق الگوی مدیریت کیفیت ISO 9001/2008 در سازمان خود مستقر نموده، الزامات آن را برآورده ساخته، در طراحی، توسعه و تولید بکار گرفته و جهت موفقیت پایدار سازمان پیوسته اثربخشی آنرا بهبود می بخشد.

شرکت فرش نگین مشهد بر اساس اعتقاد کامل به اصول مدیریت کیفیت متعهد می باشد که:

اول: هدف اصلی را تامین نظرات و افزایش رضایت مشتریان خود با رعایت قوانین و ارزشهای اساسی بداند.

دوم: محیطی مناسب در داخل سازمان جهت اجرای اهداف کلان خود ایجاد و برقرار نماید.

سوم: از مشارکت تمامی کارکنان خود و دانش، تجربه، تخصص، خلاقیت ها و نوآوری های آنها در همه سطوح جهت نیل به اهداف سازمانی بهره برده و بستر بروز آنها را فراهم نماید.

چهارم: همه منابع و فعالیت های سازمان در قالب فرآیندها اداره شده و ارتباطات اثر بخش و کار در قالب گروه را جهت تسهیل و تسریع نمودن رسیدن به اهداف تشویق نماید.

پنجم: مرتباً در حال تجزیه و تحلیل نقاط قوت و ضعف و فرصتها و تهدیدات درونی و بیرونی سازمان بوده و دارای یک سیستم با فرآیندهای مرتبط با اهداف مشخص شده باشد که شناسائی، درک و اداره آن باعث بهبود بهره وری، اثربخشی و کارایی سازمان شود.

ششم: بهبود مستمر، اقدامات پیشگیرانه و اصلاحی جزو اهداف همیشگی باشد و با حرکت به سمت دانایی بیشتر از توجه به آخرین پیشرفت ها و تکنولوژی در سطح جهان غفلت ننماید و در این مسیر به آموزش و افزایش مهارت کارکنان توجه نماید.

هفتم: تصمیم گیری ها بر اساس کار کارشناسی، خرد جمعی، وحدت رویه، واقعیات، تحلیل داده ها و اطلاعات صورت پذیرد.

هشتم: روابط متقابل سودمندی با عرضه کنندگان خود داشته و از هیچگونه همکاری و مساعدتی با آنان جهت تعامل بیشتر دریغ ننماید و از تجارب موفق سایر شرکت ها استفاده نماید.

نهم: در فرآیندهای اجتماعی، کار گروه ها و تشکل ها حضوری فعال داشته و به مسئولیتهای اجتماعی خود در زمینه های محیط زیست، ایمنی و بهداشت پایبند باشد.

دهم: در همه فعالیت های فوق، شرکت فرش نگین مشهد اهمیت نام و نشان تجاری خود را به عنوان یک برند برتر تثبیت شده در بازار قدر می شناسد و بر آن تاکید می ورزد.

درباره طراحی سایت فرش نگین مشهد

طراحی سایت شرکت فرش نگین مشهد یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت فرش فروشی سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت فرش نگین از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فرش نگین بکار گرفته شده است می توان به jQuery ,HTML ,CSS 3JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.