سایت شرکت فرش آرا توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design of Ara Mashhad Company

https://www.aracarpet.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت فرش آرا مشهد یکی از برندها و شرکت های معتبر تولید کننده انواع فرش های ماشینی در کشور می باشد که طراحی سایت فرش آرا در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1400 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی  سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت فرش آرا مشهد سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

آشنایی با فرش آرا مشهد

شرکت فرش آرا مشهد، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فرش ماشینی در ایران است که طی سال ها فعالیت توانست مراحل پیشرفت در تولید،طراحی و خدمات متنوع را به مشتریان وفادار خود ارائه کند. گروه کارخانجات فرش آرا مشهد، با هدف تولید فرش ماشینی در سال ۱۳۷۰ آغاز به کار کرد و تا به امروز احترام به مشتری، تولید فرش ماشینی با كیفیت و جلب رضایت مشتریان را سرلوحه کار و تولیدات خود قرار داد. در بیش از 30 سال فعالیت کارخانجات فرش آرا، با استفاده از مجربترین و بهترین متخصصین صنعت نساجی و با پیشرفته ترین دستگاه های تولید و بافت فرش، گامی بلند و منحصر به فرد در زمینه تولید فرش ماشینی برداشته است. مسیر توسعه در مجموعه كارخانه جات فرش آرا مشهد مسیری پیوسته و با ثبات است تا متنوع ترین محصولات همراه با كیفیتی عالی را اختیار مصرف كننده گان قرار دهد. 

درباره طراحی وب سایت شرکتی فرش آرا مشهد

طراحی سایت شرکت فرش آرا مشهد یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت فرش فروشی سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت فرش آرا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فرش آرا بکار گرفته شده است می توان به jQuery ,HTML ,CSS 33،JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: سفارش سایت، طراحی سایت فرش فروشی