طراحی سایت شرکت فرآورده های چوبی کاواک

وب سایت شرکت فرآورده های چوبی کاواک توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Kavak Wood Industries Web Design

http://www.kavakwood.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت فرآورده های چوبی کاواک یکی از تولید کننده ورق های MDF با روکش هایگلاس در کشور میباشد که طراحی سایت فرآورده های چوبی کاواک در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت کاواک چوب سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت صنعتی در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد فرآورده های چوبی کاواک

مجتمع تولیدی کاواک به لطف پروردگار متعال و عنایت خورشید خراسان حضرت علی بن موسی الرضا (ع) ، به عنوان اولین تولید کننده ورقهای MDF با روکش هایگلاس، از ابتدای سال 1392 با هدف پوشش بازار ایران و رقابت با محصولات خارجی و صادرات به کشورهای هم جوار، توسط چند تن از متخصصین صنعت چوب و طراحی دکوراسیون در مشهد مقدس (شهرک صنعتی توس ) تاسیس گردید.

کاواک توانست در قدم اول با بکارگیری برترین افراد متخصص و فنی در زمینه تولید و فروش و همچنین استفاده از بهترین دستگاه های موجود از توان تولیدی سالیانه به میزان 4000 متر مکعب برخوردار گردد.

در حال حاضر مجتمع تولیدی کاواک توانایی تولید انواع ورق های فومیزه (PVC) و MDF با روکش هایگلاس، مات، براق، چرم، روکش اکرلیک و HPL را دارد، که می تواند پاسخگوی نیازهای شما مشتریان محترم باشد.

این مجتمع تولیدی با هدف تأمین کیفیت برتر سعی در استفاده از بهترین مواد اولیه در جهان را دارد تا بتواند با حساسیت بالای مدیرانش در دستیابی به این هدف، به خواسته مشتریان پاسخ دهد و کالایی درخور شخصیت مصرف کنندگان محترم تولید نماید.

درباره طراحی وب سایت فرآورده های چوبی کاواک

طراحی سایت شرکت فرآورده های چوبی کاواک یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت فرآورده های چوبی کاواک سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت کاواک از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت کاواک از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت کاواک چوب مشهد بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5,Boostrap,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است